Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Fényes papír ragasztásához...

Fényes papír ragasztásához vagy vastagabb műanyag tartalmú kartonszerűség ragasztásához mi a legjobb tartós ragasztó?

Figyelt kérdés

2018. jan. 25. 10:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Planatol.
2018. jan. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

kartonhoz lehet, de fényeshez is? én sok könyvet láttam már szétesni, épphogy nem mondanám nagyon tartósnak


másrészt ezt csak nagy kiszerelésben lehet venni, nem?

2018. jan. 26. 09:04
 3/8 anonim ***** válasza:

Az a baj,hogy nem ezt használják a könyvekhez,mert drága!

Igen,műnyomóhoz is jó(fényeshez).

Nyomdászellátóban van 1,1-s nem tudom,hogy liter,vagy kiló...--angol,a mértékegység//kiszerelése is az.

2018. jan. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi, és vajon meddig áll el, ha megfelelően tárolják? sokáig használható? hogyan kell tárolni?
2018. jan. 26. 14:03
 5/8 anonim ***** válasza:

Passz...szerintem hűvös helyen egy évig is...

A fontos! Ha hígítani kell,önts ki egy kicsit,és azt hígítsd! Ha megmaradt,NE öntsd vissza! A kupában NE önts rá vizet,mert bepenészedik. Még ha vizes az ecseted,lehetőleg azt se mártsd bele a kupába.


Hagyni kell,be fog bőrösödni,ez elzárja a levegőtől. Ha később használod,ezt a réteget csak felvágod,nem szeded le...és használat után"visszatakarod" vele a felületet.

A tetejét mindig a lehető leghamarabb tedd vissza rá.

2018. jan. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ja!

Fagyveszélyes...ha megfagy-kidobhatod.

2018. jan. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Ha papír, akkor csirizzel (liszt+víz keverékű paszta) ragasztható. Összepréselten szárítva akár évtizedekig is tart a ragasztás.

Pillanatragasztóval is lehet papírt ragasztani, de a papírkereskedésekben is rengeteg fajta ragasztót lehet kapni.


Jómagam a csiriz híve vagyok, 99% esetén beválik.

2018. febr. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Csakis a PVA ragasztó...
2018. febr. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!