Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Vizezetek szereles, rezcsovet...

Vizezetek szereles, rezcsovet hogyan lehet meglevo acel csore csatlakoztat?

Figyelt kérdés

Vagy legyen pl. a mellekvizmo ora esete, aminek a ket vege valamilyen szurke acelbol van:


[link]


Erre milyen csatlakozassal lehet a rezcsovet rafogatni? Vagy le kellene cserelni rez vizmeroorara?


Es mi van akkor ha a vizbekoto cso ami bejon a tarsashazba az acelbol van de a lakasban rezre csereltetem, azt hogyan milyen toldalekkal kothetem ossze hogy egyik fem a masikat ne korrodalja?


2018. febr. 15. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Ma már mindenféle idomot lehet kapni. Vizes egy perc alatt megcsinálja. Vagy golyóscsap az menetes. Acélra kell menete vágni, másik oldalra réz menetes idom, onnan forrasztással lehet tovább menni. Vízóránál is, bb vagy kb idom, szűkítő.
2018. febr. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Acélcső után mehet a réz folyásirány szerint.(fordítva nem)
2018. febr. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

" Vagy le kellene cserelni rez vizmeroorara? "


Ez is réz,csak krómozott.

Bekötés(hivatalos) : [link]


Óra előtt -után golyós csap.

Óra előtt nem lehet oldható kötés.

Óra talajszinttől min 30cm max 150cm stb stb.

2018. febr. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nem fölöttem laksz....
2018. febr. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy vizes,ne akarj mókolni,mert abból baj lesz.,

annyit segítek azért:


A vízórához eleve jár cafni(hollandi) hogy cserélhető legyen,majd az óra(oldhatómaradjon!!) Ennek a hollandinak a végére kell rakni 2 db 1/2" BM forrvéget ami a kívánt rézcső vastagsághoz forrasztható (15mm18mm)

2018. febr. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!