Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Akkus csavarbehajtonak, hany...

Akkus csavarbehajtonak, hany wattos a motorja?

Figyelt kérdés
Egy olcsóbb 5-6000 forintosra gondolok
2018. febr. 28. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Nezd meg az adattablajat.
2018. febr. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Fantom83 ***** válasza:
79%

Akkus csavarbehajtó teljesítményét Nm-ben adják meg,még a fordulat tartományokat tüntetik fel,és a feszültséget.

(direkt neked megnéztem,de nálam is csak ezek vannak feltüntetve)

Hálózatról működtetett fúrókon viszont W-ban adják meg...

2018. márc. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hány voltos és hány amperórás akksit szív le fullról koppra hány óra alatt?


Felvett teljesítmény = (akkufesz x akku_kapacitás) / eltelt_idő


A leadott teljesítmény ennek a felétől a négyötödéig bármi lehet egy olcsó cucc esetében, jellemzően a feléhez közelebb átlagban. Az a jó kis bolygóműves áttétel az erőnyerő benne.

2018. márc. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mit adnak ennyiért ? Ezen rajt az áfa,szállitási,raktározási,és még sorolhatnám hány féle költség.Majdnem úgy néz ki,hogy ingyen kapod.

Annak nézzél utána inkább,mitől lehet ilyen olcsó.

No ezekre mondják eladásra készült "egyszer használatosak".

2018. márc. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Fantom83 ***** válasza:

Válasz # 4/4 -nek!


Valóban van valami abban,amit mondasz...

Én láttam Teszkós Blekit,egyik kollégám megmutatta,kérdeztem tőle,h ez valami vicc?Ez játék fúró?

Mire ő,nem ez igazi,ott van rajta a töltő csatlakozó is,micro USB-ről lehet tölteni,milyen jó is az...!

(most vagy az én kezem sütőlapát nagyságú,vagy a Bleki volt fele akkora,mint egy normál akksis fúró)

Mondtam neki,h ha PC-ről is lehet tölteni,akkor el tudom képzelni a teljesítményét,mert PC-ről általában mobiltelefont,tabletet szoktunk tölteni...

Azt mondom,inkább néz körül a neten,és egy Li-on akksis Einhell-t vegyél kb. 2 év garanciával kofferban,vagy Lidi-s akkus fúrót,3 év garival...

Én 2 hónapja vettem Power Plus-t,3 év garival,kofferban,két akkuval,ingyen kiszállítással 17.900-ért,ma már nem tudnám elképzelni az életet akkus fúró nélkül...

2018. márc. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
hja, csak az a bleki 6e ft, nem 18...
2018. márc. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!