Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Karcos műanyagról a karcot...

Karcos műanyagról a karcot hogyan tudom eltüntetni?

Figyelt kérdés

Megtaláltam egy régen elfeledett napszemüvegemet, sajnos összekarcolódott mindkét lencse.

Bevált valakinek a fogkrémes módszer? Még nem próbáltam ki.



2018. márc. 19. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Plexit lehet fogkrémmel polírozni. De a napszemüveg inkább kuka, mert le polírozod róla a védő rétegeket, többek közt az UV-t is ha egyáltalán volt rajta.
2018. márc. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 TappancsMancs ***** válasza:
A fogkrémben nagyon kicsi csiszoló szemcsék vannak ezért nem alkalmas tükör polír felülethez. Két körmünk között érezhető is ha megdörzsöljük. Lehet műanyagot is polírozni de ha nincs hozzá mindened akkor nem fogja megérni egy szemüvegért. Amúgy kisebb fordulaton kell mert megolvad (műanyagtól függően). Ha belefogsz akkor kell gép, polírkorong és polír paszta, ez utóbbiból a legfinomabb szemcseméretű az konkrétan tükröt csnál a felületből, 0,1 µm (Super-Finish).
2018. márc. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!