Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan erősítsem meg a járólap...

Hogyan erősítsem meg a járólap ragasztását bontás nélkül?

Figyelt kérdés

A járólapom alatt a régi ragasztás helyenként megadta magát. (Amikor rálépek, hallom, hogy roppan és meg is mozdul.)

Gondoltam rá, hogy kikaparom pár helyen a fugát és kis tölcsérrel vagy fecskendővel valamilyen erősragasztót vagy csemperagasztót töltök alá, aztán békén hagyom, ameddig megköt. Szerintetek ez jó módszer, vagy tudtok jobbat?

(Bontani nyilván nem szeretném a padlót.)



2018. ápr. 13. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nekiállsz a fugát kapirgálni, borítékolom hogy lepattogzik a máz a széleken. A csemperagasztó meg nem biztos hogy befolyik arra a helyre, ahová te gondolod. Ilyenkor jó a tartalék(ha van).
2018. ápr. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ui: jártam úgy, hogy huppogó járólapot ki akartam cserélni, feljött 1,5m². Remélem nem gagyi ragasztót használtak nálad.
2018. ápr. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nincs tartaléklapom, azt pedig nem tudom, hogy milyen ragasztót használtak annak idején.
2018. ápr. 13. 17:35
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Erre a problémára csak egy megoldást ismert: fugát kivágni, lapot fölszedni, ragasztót leszedni a lapról és az aljzatról, lapot szakszerűen visszaragasztani, újra fugázni.

Sajnos a szakmában nem ismerünk másmilyen megoldást erre a problémára.

Valószínűleg a ragasztó csak az egyik oldalra lesz ráta Padova: vagy a lapra vagy az aljzatra.

Ha megírod mit tapasztalsz amikor fölszedted a lapot, szívesen megírom mit tegyél és mit használj.

Üdvözlettel:

Felújítás Szakértő

2018. ápr. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!