Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen kompresszort érdemes...

Milyen kompresszort érdemes vennem?

Figyelt kérdés
Kisebb-nagyobb fém felületeket akarok fújni vele, de nem tudom, milyet vegyek. Sokan ajánlanak olajosat, de konkrét tapasztalatom egyikkel sincs. 50 litereset szeretnék venni, olyan 50-60e ft környékén.
2018. máj. 6. 11:06
 1/3 Fantom83 ***** válasza:

Szerintem pont festéshez kevés az 50 liter,és az egy henger.

Hobbi műhelybe,alkatrészek kifújására,kerék fúvatásra viszont bőven elég.

Azt tanácsolom,h ha hosszú távon akarsz festeni,akkor gyúrjál rá egy 120L-es,két hengeresre.


Nekem 4 éve olajos Scheppach van a hobbi műhelyemben,de festésnél kevésnek érzem az 50 litert,és az egy hengert...

2018. máj. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 bamboochatheone ***** válasza:
Én éppen festek egy 25 literes kompresszorral és tökéletesen szolgál. Tettem rá egy nyomásszabályzót, 2,3 bar-ra állítva és tökéletesen kiszolgálja pedig egy HVLP pisztolyt használok. Szerintem 50 literes és két hengeres kompresszor bőven elég neked: [link]
2018. máj. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az olajos valamivel tartósabb, de 80-100e ft alatt még erősen hobby kategória mind, napi pár órás használat mellett 1-2 évet bírnak.
2018. máj. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!