Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Van egy SDS+os fúrókalapácsom...

Van egy SDS+os fúrókalapácsom és egy hagyományos tokmáyn adaptert akarok hozzá venni, de csak SDS-est találtam, az baj? Ha jól tudom mompatibilis, de lesz hátránya?

Figyelt kérdés

2018. máj. 19. 20:18
 1/4 Fantom83 ***** válasza:

Most nem azért,de megveszed hozzá az adaptert valamennyiért,és egy ilyen izmos fúróval akarsz finomabb munkákat csinálni.

De ha azt a pénzt megdobnád,és vennél a Lidiben egy Parkside fúrót gyorstokmánnyal,3 év garanciával???

2018. máj. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nem lehet? akkor miért létezik ilyen adapter?

én úgy vettem, hogy ez elvileg fúró és ütvefúró, azt nem tudtam, hogy fúrónak csak névleg fúrók az ütvefúrók, de igazából nem jók

2018. máj. 19. 23:30
 3/4 anonim ***** válasza:
pedig használható .ácsmunkánál,csavarozásnál...Mondjuk elektromos panel fúrásához én is mást ajánlanék.-)
2018. máj. 20. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sikerült megoldást találni?
2021. aug. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!