Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Akkumulátoros csavarhúzó kérdés?

Akkumulátoros csavarhúzó kérdés?

Figyelt kérdés

Érdemes megvenni akkor is, ha évente csak pár alkalommal van rá szükség?

Tartok tőle, hogy az akkunak nem tesz jót ez a fajta ritka használat. Tartósság szempontjából érdemesebb lenne egy vezetékes?


Köszi!


2018. máj. 28. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én pont így voltam...

Fölöslegesnek tartottam 20ezret(vagy többet) kiadni egy már használható gépért. Az olcsóbbak semmire sem jók.

Így vásárban vettem egy 12voltos,teljesen rossz akksis Dewalt(ipari)gépet,amit átalakítottam kicsit.

A súlykiegyenlítés miatt maradt az akksi,de eszkábáltam hozzá vezetéket.

Ha használni akarom évente 1~2 alkalommal ott,ahol nincs áram,kiszedem a robogóból az akkumulátort,az akksit a kb méteres vezetékre csatlakoztatom, beleteszem a lányom volt óvodás táskájába,vállamra akasztom,és órákig dolgozhatok vele.

2018. máj. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Fantom83 ***** válasza:
100%

Akkus csavarozót nem vennék ebben az életben,de lehet még a következőben sem.


Ha akkus fúrót veszel,azzal:

1-fúrhatsz

2-csavarozhatsz

3-belső menetet/furatot tisztíthatsz szereléseknél

4-a Jutyubés videókból kiindulva még almát is hámozhatsz szériában,vagy kukoricát is morzsolhatsz,de ha éppen úgy tartja kedved,elektromos rollerhez is felhasználhatod.(szinte korlátlan a felhasználási területe)


Egy éve vettem az első akkus fúrómat kofferben,3 év garanciával,két akksival,gyorstöltővel,ingyen házhoz szállítással,nem bántam meg.Ma már nem nagyon tudnám elképzelni a kis hobbi műhelyemet nélküle.

2018. máj. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Én is az aksis fúró-csavarbehajtóra szavazok.
2018. máj. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kifejezetten barkács célra csak akkor, ha nagyon olcsó, tehát már a bitek miatt is megéri. Nekem rúdcsavarozóból van kettő (az egyik 1.500-Ft volt, Tesco). Ha lemerül az akku, az áttétel miatt akkor is használható esetenként, mint egy vastag nyelű kézi csavarhúzó.
2018. máj. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!