Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Több emelet magasságban...

Több emelet magasságban hogyan fúrják fel a konzolokat (meg úgy minden mást) a ház falára?

Figyelt kérdés

Ma épp nézegettem a kültéri klímákat a panel oldalán. (Amik ugye konzollal vannak felrakva). Nos, még ha valamit a földszintre, vagy 1-2 emeltre kell felfúrni, akkor még talán elhiszem, hogy létezik ilyen hosszú létra. De ha a 8. emelet? Vagy 10. emelet? Akkor hogyan csinálják? Kilóg derekastúl az egyik ürge az ablakon, a másik meg szorosan fogja, nehogy kiessen? Vagy hogy?

Meg ugye ott vannak a parabola antennák is, azokat is a falra teszik.


2018. jún. 3. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
ágyúval belelövik a ház falába! :D de komolyan úgy csinálják, hogy fentről leengednek egy kötelet amin van egy állványszerűség! azon állva az üreg, elkezdi fúrni-faragni!
2018. jún. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Múlt héten a 10.-re tettek klímát. Amikor arra mentem, a srác éppen lógott ki az ablakon derékig.
2018. jún. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Természetesen helikopterrel oldják ezt meg. A gép lebeg a 10. emelet mellett, a szerelő meg áll a trepnin. Amúgy nem. Keress rá az ipari alpinista szakmára, főleg a képek lesznek érdekesek a számodra.
2018. jún. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Körbevágják a falat, behúzzák, rászerelnek mindent, majd visszatolják.
2018. jún. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

Ááá,Dehoogy is !! nem igaz !

Felborítják a panelt(éjszaka hogy ne vegyék észre a lakók), Igy már elérhető a ház oldala,felrúrják a tartót egy csendes fúróval,,majd egy nagy daruval vissza emelik a házat.

Reggel ha felébredsz és a földön vagy,, akkor nem beb&sztál az éjjel,hanem van egy új konzol a házon.

2018. jún. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Haha itt olyan vicces mindenki. :)

Valaki valamit nem tud, megkérdezi, és akkor ki kell röhögni? Vidéki városban lakom, itt nem igen tehetik meg az emberek, hogy klímát vesznek. Ezért ritkán is látni.

De szerencsémre a szomszéd épp tetetett fel, akkor meg is figyeltem. Valóban a tetőről lóg le a srác, ilyen kötelekkel. De nem egy egész állványt lógat le, hanem csak a srác lógott le.

Az inkább érdekesebb, hogy ha én akarnék klímát bekötni, akkor azt hogy? Nekem nincsen kulcsom a tetőre. Közös képviselővel utáljuk egymást, inkább mondaná, hogy pusztuljak meg a melegben. Úgyhogy ő nem adna kulcsot.

Akkor bérelnem kellene emelőkosarat? Nem lenne az túl sok?

2018. jún. 7. 00:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!