Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Lehet csinálni "nyitható falat"?

Lehet csinálni "nyitható falat"?

Figyelt kérdés

Szeretném a szobám egy részét „lecsippenteni”. Egyenlőre egy saját kis kuckót szeretnék kialakítani, ahova elvonulhatok. Vagy egy gardróbbot. Még nem döntöttem. És arra gondoltam, hogy nem teszek a falba rendes ajtót, hanem csak magába a falba csinálnék egy mozgatható részt. Mármint maga a fal lenne az ajtó. Szóval értitek.  Ezt meglehet oldani? Én gipszkartonra gondoltam, de jöhetnek a további tippek is. Szóval azt szeretném, hogy alapból egy falnak látszón, és csak alaposabb megnézés után derüljön ki, hogy az ott egy külön „szoba”. Olyan, mint Erzsébet királynőnek a szobájában a két ajtó (egy W. C és egy „menekülő”), ha esetleg tudja valaki, mire gondolok.


Ha kicsit nagyobb leszek, jöhetnek a mozgó szekrények :D Meg a kukucskálós szobrok. Mi van még? Jah persze: felhajtható ágyikó. Na meg a szekrénykonyha.

Még jöhetnek az ilyen ötletek.


2010. jún. 16. 03:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a gipszkarton nem bírná sokáig. Én inkább asztalossal csináltatnék egy ajót és ha festeve van a szoba olyan színűre festeném, mint a szoba fala ha tapétázva van betapétáznám. Ha ügyes vagy nem fog látszódni a különbség.
2010. jún. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 BlackSword ***** válasza:
Persze... Szerelz vázas -fa vagy fém váz- válaszfal... De amit előttem is írta valaki, egy jó asztalos ezt is meg tudja oldani...
2010. jún. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Meg lehet csinálni. Szerelt vázas az optimális. Amúgy meg szerintem akárhova lehet megcsinálni, csak kell egy olyan mesterember, aki szívből dolgozik, és kiválóan meg tudja csinálni az ajtót.


Hiszen ez nem más, mint egy fal rajta egy olyan egyedi ajtóval, ami úgy néz ki, mint maga a fal.

2010. jún. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!