Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mivel fessem be a széklábak...

Mivel fessem be a széklábak végét, ha rézpapucs hatást szeretnék?

Figyelt kérdés
Rézpapucsot nem lehet kapni, és igazi fémes bevonatot szeretnék. Azt remélem, helyette jó lenne a festék. És nemcsak a széklábra kell, bútor dekorhoz is (csíkok) felhasználnám.

#festés #székláb #réz papucs
2018. jún. 14. 17:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Szinte biztos, hogy egy fémnyomó tud rézpapucsot csinálni. Réz csövet meg lehet kapni és rövid csődarab is elég ráhúzva a lábra. Ami a festéket illeti, lehet kapni spray kiszerelésben aranyszínűt. Művészellátóban ill. hobbi művész boltban lehet kapni arany színű temperafestéket vagy oldószeres festéket óarany,sovereign gold, sárgaréz stb. színben és Goldfinger tubusos, kenhető festéket is.
2018. jún. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, fémnyomót nem ismerek, és nem is tudom, hogyan tudná méretre csinálni, a fél bútorzatomat el kéne vinnem hozzá. A cső meg biztos nem jó, mert vékonyodó hengeres vagy gúla alakú a székláb vége, nem tudom, hogyan igazítanám méretre. Az arany festéknél maradtam, remélem beválik. Persze szükségmegoldás.
2018. aug. 12. 17:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!