Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hol lehet kapni vizvezeték...

NAGY VIKTOR kérdése:

Hol lehet kapni vizvezeték elzáró csapra csapot?

Figyelt kérdés
Konyhában a mosogató alatt el lehet zárni a vizet, azonban amire a mosógép bevezető csöve van rákötve, arról hiányzik a tekerhető rész, csak csipőfogóval lehet nyitni/zárni, pici négyzet a vége. Erre hol tudok venni tekerhető elzáró izét?
2018. júl. 10. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:

mérd le hányszor hányas a négyzet, jól felszerelt barkácsboltokban, vagy gépészeti szakboltokban lehet kapni, én is vettem már.

viszont a neten is biztos találni.

2018. júl. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Úy is ismerik, hogy mosógépcsap.

Pl.

[link]

2018. júl. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

[link]


Erről beszéltem, hogy alulra is kellene egy tekerhető rész, úgy mint fölül van. De igazából le kéne cserélni az egészet, mert nagyon csoze. De azt csak vizszerelő tudja?

2018. júl. 11. 10:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem fogsz rá külön kapni elzárót,azért mert külön nem árulják!! Venni kell egy új csapot.
2018. júl. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!