Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan rakjak fűrészlapot a...

Hogyan rakjak fűrészlapot a dekopírfűrészbe?

Figyelt kérdés

[link]


Így kaptam még nem volt ilyen szerszámom.



2018. aug. 13. 16:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A fűrészlapon van egy sima, nem fogazott rész, azon egy kis kivágás, feltolod az alsó képen levő 2 egymás mellett levő

csavar közé, a kis beugrás egy kis fém stiftre, vagy pöcökre kerül és ezután a két csavart meghúzod.

Legalábbis az enyémet így kell.

2018. aug. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Még annyit:

A fogazások a lapon előre nézzenek!

Lehet, hogy nem is kell csavarokat húzkodnod, hanem ha így feltolod bepattan. A kivételnél meg valamit el kell forgatnod, vagy csak erősen meghúznod, majd kitapasztalod.

Nekem Bosch van, az nem ilyen, de mindegyik adja magát.

2018. aug. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A képen látható imbusz csavarokat fellazítod lapot feltolod és meghúzod
2018. aug. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy az előttem leírtak megvalósításához előbb le kell venni a műanyag maszkot. Mellesleg az is lehetséges, hogy a régebbi fűrészlap beletört maradványa még benne van a szorítócsavarok alatt.
2018. aug. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Fantom83 ***** válasza:
100%

Az is lehet,h mindent jól csinálnál,csak a fűrészlap éppen nem a gépedbe való.

Gondolom nem véletlenül van feltüntetve a lapok csomagolásán,h milyen gépekbe jó.

De ekkor sem szabad kétségbe esned,mert egy kis köszörülgetéssel,vagy flexeléssel olyanra alakítod ki a fűrészlapodat,h használni tudd...

2018. aug. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Megveszed a 2ezer forintos szemetet,és még hülye is vagy hozzá.Nem érdekel,ha letiltanak a Gyk-ről,az ilyen balfék mekkelekeket kellene egy külön szigetre összegyűjteni,aztán ott vakuljanak hanyadt.Nem csodálom,hogy ma már egy szakember 40/nap alatt szóba sem áll senkivel.
2018. aug. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Honnan veszed hogy vettem? Ismerős adta mert neki nem kellett. Mivel nem volt még a kezemben nem is értek annyira hozzá. De gondolom te flexel meg láncfűrésszel születtél meg amúgy is mindenhez étessz... Mekkelek hmm mintha én ezzel komoly ipari munkákat akarnék vállalni... itthon gondoltam ezt-azt vágni jó lesz, nyilván bűn.
2018. aug. 14. 19:33
 8/8 Fantom83 ***** válasza:

Az a baj,h a GyK-Trollunk szöveget értelmezni biztos nem tud.

'így kaptam,még nem volt ilyen szerszámom" ,tehát akkor nem vehette a kérdező,és rutinja sincs ilyen szerszámmal kapcsolatban.

Na de mi van akkor,ha a dekopírral egy bútorlapba olyan kört vág,mint egy robot??? Mert az is megtörténhet,h olyan érzéke van hozzá. Ezt előre nem lehet tudni.


A Mekk-Elek-ekről csak annyit,h hiába van valakinek 40 év rutinja,és békebeli szerszámai,ha az alkoholtól olyan mértékű agykárosodása lesz,h a használt radiátorokat vízszintbe állítja be,nyomáspróbázás,és tisztítás nélkül.A kazán 80 fokon majd fel robban, a radiátorok pedig csak langyosak.A következő szerelőbrigád amikor leveszi a radiátorokat akkor iszap,falevél,döglött egér,és hatalmas döglött bogarak kerülnek elő a radiátorokból.Aztán amikor enyhe lejtésbe állítják be a radiátorokat láss csodát:gatyában lehet táncolni 60 fokos kazán mellett az egész házban.

Na kis barátom ilyen egy igazi Mekk-Elek,nem pedig olyan,mint a kérdező!

A 40.000/nap valós adat,AKKOR,ha országos verseny három legjobbjai között szerepeltél,és csoportvezető vagy,aki egy személyben vállalja a felelősséget a munkáért,és az embereiért...(egy volt osztálytársam megkapja,így tolja)


Kérdező: Vegyed meg a fűrészlapokat,és toljad neki,csapassad!!!!!!!!!!!!!

(Több barkács boltban néz körül,mert 160-360 Ft/lap között mozoghatnak az árak.Nem mindegy mennyiért veszed meg ugyan azt.Viking márkát ajánlom,nekem az bevált.)

2018. aug. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!