Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Állítólag kapható "fióksin...

Állítólag kapható "fióksin szerelő", illetve "kivetőpánt szerelő" sablon, de hol?

Figyelt kérdés
Mindkét fenti témában már tevékenykedtem, de kb. féltucat lukat fúrtam, mire eltaláltam az igazit. Persze aki ért hozzá, annak nem kell ilyesmi, de én szívesen megspórolnám a fölösleges lukfúrásokat.

2018. aug. 31. 16:17
 1/9 anonim ***** válasza:

keresőbe megpróbáltad beírni?


[link]

[link]

2018. aug. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kösz az infókat, hasznosak voltak. A linkeket nézve, a Blum az profiknak való, már az árai alapján is. A Bors és Horváth már inkább az én színvonalam, csak kár hogy Győrbe vannak. Valahol Pesten tudnál ajánlani valamilyen hasonló profilú céget?
2018. aug. 31. 23:06
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem ismerek. De ahol vasalatot kapsz, ott sztem lesz ilyen is. Fa barkács, lapszabászat,
2018. szept. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel rég csináltál volna magadnak.
2018. szept. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A kivető pánt sablon készítést még csak el tudom képzelni, adott mérethez, de a fióksínnel kapcsolatban már homály van. Esetleg a másolás segítene?
2018. szept. 2. 11:35
 6/9 anonim ***** válasza:
Kiméred hulladékra szerelve féloldalt.
2018. szept. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kösz a bíztatást. Lehet hogy ez lesz belőle.
2018. szept. 2. 18:56
 8/9 anonim ***** válasza:

Minek ahhoz sablon?

Mérés alapján ki lehet számolni, hogy hova kell fúrni.

Egy kivetőpántnál is lehet tudni, hogy a szekrényoldal széléhez képest hova kell fúrni...

2018. szept. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha sok kell, akkor gyorsabb és precízebb egy jó sablonnal, kb minden jó szaki csinál magának ilyen dolgokra, és kb soha nem boltban veszik a sablonjaikat. Max ilyen közepelő meg ovál ívet maró meg kicsinyítve-nagyítva másoló "sablonokat", amik inkább már mechanikák.
2018. szept. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!