Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Bosch gépekből mi az ami...

Bosch gépekből mi az ami falfúróként (ütvefuró) és betonfúrásra is alkalmas?

Figyelt kérdés
2018. szept. 3. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Fúró vagy fúrókalapács?


[link]


[link]

2018. szept. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2018. szept. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Fantom83 ***** válasza:

Én mióta elolvastam pár itteni véleményt,megnéztem pár összehasonlító videót a Bosch-ról,ill beszéltem olyan szerelőkkel,akik nap mint nap fémipari,ill építőipari munkákat végeznek,azóta elfelejtettem ezt a márkát!


Einhell TC-RH 900 Kit fúrókalapács SDS-Plus 900W, 28.600FT 1+1 év garanciával,és ha minden igaz kicsivel erősebb is,mert 3J energiát tud produkálni.

Vagy veszel a Lidl-ben egy Parkside-ot,és kész.

Én többet Bosch-t nem veszek az tuti,Parkside,Makita,vagy Milwaukee.

2018. szept. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha saját tapasztalataidat osztanád meg a kérdezővel? Igen, sok olyan szaki van aki szar szerszámokkal dolgozik, ez meg is látszik a munkájukon, az is olyan igénytelen, mint a szerszámaik. Magára valamit is adó szakember nem dolgozik barkács kategóriával. Több Bosch gépem is van, gond nélkül szolgálnak ipari környezetben. Persze mindent tönkre lehet tenni, a legjobb gépet is.
2018. szept. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Fantom83 ***** válasza:

Válasz 4/4-nek.


Nem azért nem vettem Bosch-ból 230-as nagy flexet,vagy akkus fúrót,mert nem tellett rá,hanem azért mert körbe jártam ezt a márkát,h mostanában milyen cuccokat is gyárt.

Ahogy írtam,fémiparosokat megkérdeztem,videókat megnéztem.

Nem vagyok én a saját pénzem ellensége...

2018. szept. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!