Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Tatabányán hol van olyan kis...

Tatabányán hol van olyan kis műszaki / elektromikai üzlet, ahol még lehet kapni diódát, ellenállást, csatlakozókat stb?

Figyelt kérdés

régebben a Béla Kir krt-i barkácsboltban voltak ilyenek de most már az se tart semmit csak hangszereket meg pár egyebet.


Létezik még olyan üzlet, ahol ezeket a 10 Ft-os kis elektronikai alkatrészeket be lehet szerezni?


2018. szept. 26. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Annyira kikoptak ezek már, hogy néhány hobbista kedvéért üzletet fenntartani rá nem éri meg. Viszont webáruházba futottam már bele, ami ilyenre specializálódott.
2018. okt. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen köszi csak tudod mi a gond ... webshopokból mindent rendeléhetek na csak pl most kellene nekem 2 db dióda ami lenne 30 Ft (se) és akkor 1500 a szállítás ...
2018. okt. 6. 09:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze, tudom, abszút megértem és igazad is van. Sajnos ez a netes vásárlás átka. Vannak webáruházak, ahol ha kártyával fizetsz, ingyenes a szállítás. Hátha az ilyesmivel foglalkozó bolt(ok?) közt is akad ilyen...
2018. okt. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha előre tudsz kalkulálni az aliexpress-ről minden fillérekért van legtöbbször ingyen szállítással. Viszont 30-40 nap mire ideér.
2019. jan. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!