Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » A tv-ben reklámozott Paint...

A tv-ben reklámozott Paint Zoom nevű festékszóróval kapcsolatban van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Egyszerűnek tűnik ahogy bemutatják, na de ismerjük már a kozmetikázott reklámokat :))
2010. jún. 25. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Én kipróbáltam, mert a szomszédom vett. Egy kalap sz.ar. Olyan festék jó bele, ami a víznél is hígabb. Semmi más. Jó nagy parasztvakítás.... egyébként, amikor megláttam nekem is nagyon tetszett, de ha már ilyet vennél akkor keress egy rendeset. Se szerviz se semmi.
2010. jún. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na pont erre voltam kíváncsi. Köszönöm a választ. Gondoltam, hogy van valami turpisság a dologban.
2010. jún. 26. 00:00
 3/4 anonim válasza:
A szomszédom is vett. Szerinte tisztasági festésére tökéletesen alkalmas.
2010. júl. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nagyjából azonos a teljesítménye a piacon található többi termékével az ára szerintem sok. Konkrétan: Az EXTOL festékszóró ugyanezt tudja 8000-ért, az ASIST márka szintén, az UNI AIR meg 11 000-ért. 2 év garanciával. Nem tudom a TOP SHOP mennyi garanciát ad,milyen származású termékeket forgalmaz, stb. Visszavásárlási vagy csere garanciát meg a fogyaztóvédelmi törvény biztosít.
2010. aug. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!