Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mi okozhat időnként csatorna...

Mi okozhat időnként csatorna szagot a WC-ben?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most vettem egy 8.emeleti panelt, 86os építésű.

Időnként erős csatorna szag van a WC-ben, ami pár óra alatt teljesen eltűnik. Reggel vagy este fordul elő, de nem minden nap. Mi okozhat ilyet?



2018. nov. 11. 08:30
 1/5 anonim ***** válasza:
A wc-csészében van mindig víz?
2018. nov. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De máshol is nézd meg , mert a kézmosónál, mosógép becsatlakozàsnál, fürdőszoba összefolyónál is hiányozhat a víz ami a bűzt elzárja.
2018. nov. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A wc mögötti függőleges 110mm pvc tokolásából (illesztésénél) kipergett belőle a 30 éves gitt, rés van,.. és a szellőzöd innen húzza ki a csatornaszagot,főleg ha jól záródó új ablakaid vannak.


Keresd meg ezt az illesztést(lehet van 2-isbelőle ),és ragaszd körbe széles szigszalaggal,és/vagy szilózd ki.

2018. nov. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Viz mindig van a kagylóban. Sehol mashol nem érezhető a szag, csak a wcben.

Én is gondoltam arra, hogy a szennyviz fővezeték szigetelése lehet a ludas, de akkor nem állandóan kéne bűnösnek lennie?

2018. nov. 11. 21:33
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"akkor nem állandóan kéne bűnösnek lennie"

Nem. Csak amikor lent a csatornában olyan a széljárás, akkor van büdös...

2018. nov. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!