Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Otthon » Barkácsolás

A kérdés

Mivél lehetne melegebb a lakás? Kőből van a falak nagy része. Több lakásos ház.

Mit tudnék kezdeni belülről? Nagy és drága munkálatokat nem szeretnék végezni, mert ez albérlet. Érzek valami szellőt a lakásban és a fűtés maxra van tekerve , de fázok amióta rosszabb idő van kint. Tapéta vagy termo festés a megoldás ? Vagy lehet , hogy ablakból is jön a hideg és nem csak a kőfal a hibás? Nem tudom eldonteni, de ablakok nem régen lettek cserélve, költözés előtt.

dec. 6. 19:58  Privát üzenet  

A válaszok
Belső oldalon nem segít, csak ront a szigetelés, a tapéta meg a festés ráadásul semmit nem ér. Próbálj mindent tömíteni, ne járjon a lebegő, ajtóhoz szivacs-csík, ablakok jól zárjanak. De nagy eredményt nem fogsz elérni sajnos.

A válasz 42%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont dec. 6. 20:36 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Jól hangzik, csak rá kell keresni németül, Ausztriában vagyok.

# 2/4Időpont dec. 6. 20:43 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Rendeltem egyet. 😊

# 3/4Időpont dec. 6. 21:43 Privát üzenet
Én is ezzel a kütyüvel tudom ellenőrizni az összes ablakot, ajtót, falakat, radiátort, hűtőt, mélyhűtőt, de még a saját testhőmérsékletet is stb...

A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont dec. 7. 21:18 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha a zuhany nem hagyja magát stabilan beállítani egy bizonyos hőfokra, hanem időnként gondol egyet és sokkal hidegebb vagy sokkal melegebb lesz, az házilag javítható, vagy szerelő kell hozzá?
Rohadt hideg van a lakásba hiaba van kandallo nem fűti be a 2 emeletes lakást. Ajánlanátok valamit amitől melegebb lesz a lakás ?
Alagsori szobánál, ha éjjelre nyitva hagyom az ablakot, nem nedvesedik jobban a lakás, mintha becsukom és csak nappal, amikor melegebb a levegő, akkor szellőztetek? A"Pincehatás"...
Hőszigetelés után miért melegebb a lakás nyáron?
Multipor hőszigetelő anyag mennyire hatásos abban, hogy melegebb legyen tőle a lakás?
Üvegházban (ami otthon, és nem termesztő létesítmény) mennyivel van melegebb a tavaszi és őszi hónapokban a kinti 5-15 fokos hőmérsékletekhez képest?

Kérdések az Otthon rovatbólKérdések a Barkácsolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!