Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mivél lehetne melegebb a...

Mivél lehetne melegebb a lakás? Kőből van a falak nagy része. Több lakásos ház.

Figyelt kérdés
Mit tudnék kezdeni belülről? Nagy és drága munkálatokat nem szeretnék végezni, mert ez albérlet. Érzek valami szellőt a lakásban és a fűtés maxra van tekerve , de fázok amióta rosszabb idő van kint. Tapéta vagy termo festés a megoldás ? Vagy lehet , hogy ablakból is jön a hideg és nem csak a kőfal a hibás? Nem tudom eldonteni, de ablakok nem régen lettek cserélve, költözés előtt.
2018. dec. 6. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Belső oldalon nem segít, csak ront a szigetelés, a tapéta meg a festés ráadásul semmit nem ér. Próbálj mindent tömíteni, ne járjon a lebegő, ajtóhoz szivacs-csík, ablakok jól zárjanak. De nagy eredményt nem fogsz elérni sajnos.
2018. dec. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jól hangzik, csak rá kell keresni németül, Ausztriában vagyok.
2018. dec. 6. 20:43
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendeltem egyet. 😊
2018. dec. 6. 21:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is ezzel a kütyüvel tudom ellenőrizni az összes ablakot, ajtót, falakat, radiátort, hűtőt, mélyhűtőt, de még a saját testhőmérsékletet is stb...
2018. dec. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!