Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Létezik fából készült küszöbbo...

Létezik fából készült küszöbborítás, amit rá lehetne tenni a régi küszöbre, vagy ilyet csak fémből csinálnak?

Figyelt kérdés

Keresgéltem, de csak fém küszöbborítást találtam. Fából ilyet nem szoktak csinálni, amivel el lehet takarni a régi kopott küszöböt?


A fémborítás szerintem nem néz ki jól, valami lakkozott fa borítás jobban nézne ki.


Olyan borításra gondolok, ami ilyen külsőt adna a régi küszöbnek: [link]



2018. dec. 15. 09:47
 1/9 A kérdező kommentje:
Szóval olyasmire gondolok, amit rá lehetne ragasztani a régi küszöbre, eltakarva azt, de faborítás, nem ilyen fényes fém, amiket a kereső kiad.
2018. dec. 15. 10:02
 2/9 anonim válasza:

A legolcsóbb,és legegyszerűbb megoldás,ha leragasztod pvc-vel.

Én minden küszöböt a lakásban így csináltam meg. [link]

Ezek bükkfából készültek, mindegyiknek más az érezte.

2018. dec. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
* erezete *
2018. dec. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Miért nem cseréled/cserélteted ki a küszöböt? Lehet kapni készen és olyan színűt veszel, amilyet csak akarsz, vagy olyanra fested, amilyen tetszik. Nálunk már mindegyik cserélve lett.

[link]

[link]

2018. dec. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A PVC érdekes ötlet. A cserétől az tart vissza, hogy nem tudom, ahhoz bontani kell-e az ajtótokot.


Lehet úgy is cserélni, hogy csak a küszöböt szedjük fel?

2018. dec. 15. 17:25
 6/9 anonim ***** válasza:

Mi ezt tettük küszöb helyett. Felszedtük és ez befurtuk a helyére. Fém ez is, de fa hatásu bevonattal.


[link]

2018. dec. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#5

4-es vagyok

Semmit nem kell az ajtón bontanod, kiszeded a régit, beteszed az újat, még szakember sem kell hozzá.

2018. dec. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#6 ez a szintkiegyenlítő is érdekes, bár a kép alapján nem látom, hogyan van ez rögzítve. Van hozzá egy alsó sín is?
2018. dec. 16. 12:20
 9/9 anonim ***** válasza:

6 vagyok. Linkelek egy másik képet, itt látszik, be kell furni a rögzitő csavart, aztán rápattintani a profilt.


[link]

2018. dec. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!