Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Minőségibb, jó ár-érték...

Adam1c1 kérdése:

Minőségibb, jó ár-érték arányú, sima felületű (nem erezett, nem mintás) magas fényű, vagy matt bútorlap típusokat tu. D. nátok-e nekem írni?

Figyelt kérdés
Ágyat, szekrényt, asztalt (szoba bútorokat) szeretnék asztalossal csináltatni, viszont előtte jó volna az elképzeléseim mentén valamiféle árkalkulációt végeznem, amit csak úgy tudok megvalósítani, ha konkrétan rá tudok keresni, ilyen-olyan típusú lapokra. Fehéret szeretnék egyébként, és gondolkozom rajta, hogy a kevésbé látható részeket olcsóbb lapokból rakatnám össze, míg a front részt igényesebb elemekből. vannak "SM" jelzésűek, azok talán megfelelnének az általam elképzelteknek, de nem nagyon találok róluk fotót.

#bútorlap #SMlap
2019. jan. 1. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Fotón nem tudod megnézni, mindenképpen élőben kell. Be kell menni bútorlapszabászattal foglalkozó céghez.

A bútorlap száma utáni betűk egyébként a felületi struktúrát jelzik.

A márka szerintem mindegy, de az Eggernek vannak jó színei.

2019. jan. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja, egyébként az asztalos tud színmintát mutatni és a választott szín alapján árajánlatot ad. (Legalábbis én így csinálom)
2019. jan. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem, igen, volna itt helyben ilyen üzlet, előbb-utóbb úgyis az lett volna a vége, hogy befáradok oda, csak amíg ezt meg nem eszem, addig gondoltam néhány típusszámmal megdob valaki, hogy tudjam ott is mit keressek, és a netes árakat is hozzá tudjam nézni.
2019. jan. 2. 16:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy több bútorlapgyártó is van és az egyes szabászatok nem forgalmazzák az összes gyártó termékét. Ezen kívül,az adott gyártó összes termékét sem szokták forgalmazni, hanem összeállítanak egy saját raktárkészletet, ami meg még változik is.

Egy olyan céget tudok, amelyiknek a honlapján fent vannak a színek, árral együtt. De ott is regisztrálni kell, belépés után lehet az árakat látni, viszont azt hiszem magánszemély nem tud regisztrálni. Jafholz.hu

Esetleg ezt nézd meg!

2019. jan. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értem, oké, rendben. köszönöm. Érdekes dolgok ezek.
2019. jan. 5. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!