Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » DeWalt akkus csavarozó tapaszt...

DeWalt akkus csavarozó tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Pár éve tudom hogy élvonalbeli volt, de most azt hiszem bosch tulajdon vagy blackndecker, szóval szénkefe nélküli 65nm, viszont csak 1,5A, ha jól tudom az amper nagysága a szerszámmal dolgozható időt befolyásolja? vagyis ha egy 1.5 amperessel 1 órát tudok dolgozni, 3 amperrel 2 órát


Szóval ez az a gép

[link]


2019. jan. 2. 21:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia !

A dewalt tulajdonában van a B&D...

Bosch-hoz semmi kapcsolódása...

Igen a nagyobb Ah-ás akkuval többet lehet dolgozni(és sokkal drágább a nagyobb aksi,meg nehezebb is azt az erősebb,robosszusabb gépekhez adják...

ez az akciós szet azért ilyen "olcsó"

Persze minden szerszámgyártónak van ilyen szettje...

2019. jan. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

ja ja már beugrott Stanley/B&D

de ha jól tudom a blecky/stanley vette meg a dewalt-ot wikin ezt olvastam, sőt 1960 óta a B&D leányvállalata, azt hittem mostanában vette meg...akkor ha 10 éve jó volt most sem lehet rossz

2019. jan. 2. 21:53
 3/9 Fantom83 ***** válasza:

Stanley fmc-600D2 csavarozógép 18V

Ez csak 43.000+szállítás.

2019. jan. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

nem rossz ez a fatmax, csak kicsit gyengébb, nem 65, csak 48 Nm

és csak 38e ingyen szállítással

fontolóra veszem

egyébként egy picit gyengépp Milwaukee picit többért 45-ért viszont 4 amperes

2019. jan. 3. 17:25
 5/9 A kérdező kommentje:
régi szép idők amikor nem volt ekkora választék...volt a bosch azt heló
2019. jan. 3. 17:26
 6/9 anonim ***** válasza:
Bírja a napi használatot, ez már nem hobbi, hanem kisipari szint.
2019. jan. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha jó és tartós gépeket akarsz,akkor Makitát vásárolj például hasonló áron van a Makita DDF482RFEB,tartós illetve erős azt a plusz 10-ezret simán megéri.


A dewaltoknál az akkuk feküdtek ki folyton,a bosch-ok pedig csapágyhibákkal illetve a burkolati hibákkal,küzdöttek stanley-vel nem dolgoztam még, illetve most 1-2 hónapja vettek milwaukee-kat hááát elég gyorsan garanciával kellett élni...

2019. ápr. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

millwaukee-t mindenki dícséri, mi a gond velük? régi fajtát, vagy fuel-t(szénkefementest) kaptatok?

esetleg original flex tapasztalat?

2019. ápr. 3. 23:01
 9/9 anonim ***** válasza:

Is-is,de régiből kaptunk többet 10-et,de fuel-ből csak 2-van, régieknél volt eddig töltőhiba, volt amelyik elkezdett füstölni terhelés alatt (nem szedtem szét,nem tudom mi füstölt),volt kapcsolóhiba, volt amelyik csak nem indult el, illetve van amelyiknek üt a tokmánya 1-1,5mm-t. Talán a 10-ből van 1-db ami jó.


Fuel-nél,töltőhiba,akkuhiba,használat közben könnyen lazul a tokmánya.


Sajnos kaptunk sarokcsiszolót-is,hálaistennek nekem nem kellett vele dolgozni, csak annyit tudok róla hogy eszi a kefét illetve hogy kényelmetlen a fogása,bár ez a behajtókra is igaz.


Összességében sajnos nem tudom ezeket ajánlani



Az original flex-el nem igazán van még tapasztalatom,egyedül sarokcsiszoló volt a kezemben tőlük, külsőre olyan volt mint egy régebbi makita de a hangja szörnyű volt,mondjuk nem volt már új.

2019. ápr. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!