Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ajánlanátok asztalost/bútorasz...

Ajánlanátok asztalost/bútorasztalost, aki gyors, olcsó, megbízható? Ágyat szeretnék

Figyelt kérdés

Az RS bútoráruházból decemberben még rendeltem egy ágyat, olyat, ami sarokgarnitúra, kb. 140 cm széles és 200 cm hosszú, nincsenek karfái (sajnos csak ott láttam ilyet). Január 25-re ígérték a kiszállítást. Akkor felhívtak, hogy két hetet késni fog. Most megint felhívtak, hogy legkorábban márciusban lesz kész. De igazából a szövetre várunk, ott meg nagyon nincs nagy választék szövetből, meg más szövettel is 2 hét, amiből ki tudja még mennyi lesz. Szóval a lényeg a lényeg, elegem van belőlük, megbízhatatlannak tartom őket.

Szeretnék egy olyan asztalossal legyártatni egy ágyat, ami megfelelne az igényeimnek, 1 hónapon belül le tudná gyártani, kiszállítani az ágyat, a keret kb. 130 ezer ft lenne rá. Tudnátok ilyen céget vagy szakembert ajánlani?



2019. febr. 1. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
A Géza elég jó. Ő csinálta nálunk a nyílászárókat.
2019. febr. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

'gyors, olcsó, megbízható'


Ebbol barmelyik kettot valaszthatod. Mindamellett kb. mission impossible amit akarsz, a jo szakemberek honapokra elore be vannak tablazva, es elegge meg is kerik az arat a munkajuknak.

2019. febr. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Olcsót ne keress.A múltban sem voltak azok .
2019. febr. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyediben ennyiből jó minőség nem lesz. Tegyél még hozzá agy kicsit és tessék:

[link]


[link]

2019. febr. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sztem az 1 hónaphoz is hozzá tehetsz...minimum, hogy 1 hónapra már be vannak előre táblázva...
2019. febr. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!