Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Otthon » Barkácsolás

A kérdés

346 husqvarna xp fűrészből egy 3cm-es darab letört. A tömör fémpanel pótolható-e? Borzasztóan zavar az a kis törött darab, noha csak esztétikai sérülés. Cserélném ha pótolható, ezért kérném az infót a törött részről (név, ár, és hol lehet rendelni)

Husqvarna 346xp [link] a kék szívató pöcök melletti bekarikázott részről lenne szó

febr. 8. 13:45  Privát üzenet  

A válasz
mindentudó99 nevű felhasználó válasza:

Nyilván pótolható. Én is így jártam a saját hülyeségem miatt. Borzasztó zavart mert én egyébként próbálok mindenre nagyon vigyázni. Én úgy oldottam meg hogy belülről szigszalaggal leragasztottam majd kikentem fémragasztóval. Kevertem ki narancssárgát és lefestettem. Jobb ötletem nem volt. Elég jó lett.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont febr. 8. 14:26 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mennyibe kerül megcsinálni a tablet törött képernyőjét? (belső sérülés)
Alcor Myth kijelző berepedt. Szervízről valakinek valamilyen tapasztalata?
Sérült, motorhibás de műszakis autó forgalomból kivonásának mi a pontos menete?
Mi történik, ha nem fordulunk rögtön orvoshoz egy törött ujjal?
Mivel kössem fel a törött karomat? És muszáj mindig felkötve hordani?
Törött autóval, hogy tudunk kimenni Ausztriába illetve Szlovákiába, hogy ne legyen belőle probléma?

Kérdések az Otthon rovatbólKérdések a Barkácsolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!