Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » 346 husqvarna xp fűrészből...

346 husqvarna xp fűrészből egy 3cm-es darab letört. A tömör fémpanel pótolható-e? Borzasztóan zavar az a kis törött darab, noha csak esztétikai sérülés. Cserélném ha pótolható, ezért kérném az infót a törött részről (név, ár, és hol lehet rendelni)

Figyelt kérdés
Husqvarna 346xp [link] a kék szívató pöcök melletti bekarikázott részről lenne szó
2019. febr. 8. 13:45
 1/1 mindentudó99 ***** válasza:
Nyilván pótolható. Én is így jártam a saját hülyeségem miatt. Borzasztó zavart mert én egyébként próbálok mindenre nagyon vigyázni. Én úgy oldottam meg hogy belülről szigszalaggal leragasztottam majd kikentem fémragasztóval. Kevertem ki narancssárgát és lefestettem. Jobb ötletem nem volt. Elég jó lett.
2019. febr. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!