Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » A kombinált fogóm vágóéle...

A kombinált fogóm vágóéle kicsit tompának tűnik egy ollóhoz képest. Ez normális így, vagy csak szimplán rossz minőségű?

Figyelt kérdés

[link]

Itt a kép róla. Még az IKEA-ban vettem egyetemista koromban egy több elemű barkácskészlet részeként. Még sosem vágtam vele, de kíváncsi vagyok, hogy alkalmas-e a mondjuk kisebb drótók, elektromos vezetékek, esetleg csavarszárak elvágására így.



2019. márc. 15. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Próbáld ki és már meg is tudod.

De meglehet ezt élezni is.

2019. márc. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

"Próbáld ki és már meg is tudod."


Most éppen nincs itthon vágható drót. :-)

2019. márc. 15. 22:12
 3/5 Fantom83 ***** válasza:

Én azt mondom,h elektromos vezetékeken kívül mást nem nagyon fog vinni(a tömör réz puha).

Ha ez egy igen olcsó árfekvésű készletben volt,pár vágás után,vagy gyárilag néz így ki,megélezni sem nagyon érdemes...szerintem az után sem bírná a kiképzést.

2019. márc. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Válamint nem èlezhető, csak rès lesz közte. A fogó nem olló, máskèpp vág. Ha összecsukáskor nem látsz át közte, akkor valamire azèrt jó lehet.
2019. márc. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha nem használtad még biztos jó, én is egy tök olcsót használok 2 éve és semmi baja
2019. márc. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!