Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen klimpírozót ajánlotok?

Milyen klimpírozót ajánlotok?

Figyelt kérdés

Ethernet kábelek végére kéne csatlakozót rakni, és úgy tudom, hogy ezt magam is meg tudom csinálni, csak vennem kell fejet ls klimpírozót.

Tudnátok ajánlani egy olyat ami tutira jó lesz? Én nem igazán tudok kiigazodni, hogy mi lehet a különbség egy 1500-as és egy 4-5 ezres változat között.

Ha tudtok olyan csatlakozó fejet aminek nagyon nehezen törik le a pecke az is érdekelne :)


Köszönöm szépen!



2019. ápr. 4. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Klimpírozni a zongorán szoktak, te a krimpelő fogóra gondolsz szerintem.

De ha mégsem a Hamingway elektromos zongorái nagyon jók. Kalapácsmechanikások, a hangzása is megtévesztően hűen adja vissza a zongorát és hangolni sem kell.

2019. ápr. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

# 1/1

Szakadok a röhögéstől! xD

2019. ápr. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy 2000Ft os van sok ève ès jó. A fő külőnbsèg, hogy egyikkel napi szinten nyomkodsz egy csomót ès dobálod a szerszámok közè. Az olcsó pedig otthoni időszakos nyomkodásra jó. Vegyèl közèpárasat de tudja a telefonèt is hamár van, hátha egyszer kell.
2019. ápr. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

szégyellem magam... :/ elnézést... :)


3-as: Köszi szépen a választ! Érdemes olyat nézni - már ha van egyáltalán - ami coax-ot is tud? Vagy az már egy tök másik eszköz?

Illetve van olyan, hogy megbízható ethernet csatlakozó? Nekem régebben előszeretettel törtek le a kis pöcök részei, létezik stabilabb pöcökkel ellátott?

2019. ápr. 4. 15:29
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A koax másik fogó. Inkább szerelhető vèggel dolgozz. Lètezik ethernetbe is, de az tuti drága. Lètezik ipari de túl drága otthonra, annyival nem jobb. Használj a normálra vèdőt, azzal kevèsbe akad el.
2019. ápr. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

wow! nem is tudtam, hogy létezik ilyen :)


erre gondoltál: [link]


Hogyan kell ezt aplikálni? Meg kell csupaszítani a kábelt hozzá?

2019. ápr. 5. 10:11
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezt konkrétan még nem használtam. de ezek általában olyanok, hogy méretre lehúzod a külső műanyagot, a csupaszolatlan ereket bedugdosod, és az összeszereléskor belesalytolódnak lemezek közé, ami fogja és kontaktot is ad, bevág a szigetelés alá. Jók szoktak lenni.

A fogó is hasonló, csak ott a fogóval nyomod és fixre a bevágó fémeket.

Törésgátlónak hívják amit a krimpelhetőre lehet venni, mint védő,ez: [link]

2019. ápr. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez ipari, de ezek otthonra drágák. [link]
2019. ápr. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!