Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Kreatív ötleteket várok,...

Kreatív ötleteket várok, hogyan csináljak magamnak naplót sima papírból, kartonból meg max matricákból, gyöngyökből, egyéb diszítős cuccokból? Vagy nem éri meg sajátkezűleg készíteni?

Figyelt kérdés
Vegyek inkább egy készet azt cső'? (bocs, de ez a szleng most a favorit xD). naplót szeretnék írni a mindennapokról, mert nem mindent mondhatok el bákinek...14/L
2010. júl. 4. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
40%

Bocs, de ehhez nekünk mi közünk? Csináld, ahogy neked jól esik.


Azt cső'.

2010. júl. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köccepucca de ez egy kérdés mert én nemtudom XDDD
2010. júl. 4. 19:25
 3/6 anonim válasza:
59%

Elmondjam, nekem hogyan lett haláli jó naplóm? Oké, elmondom. xD


Fogtam egy sima füzetet, bekötöttem halványlila, rózsaszínes papírral (a szín egyénenként változó ugye :P). Ezután mindenféle csillogós matricát ragasztottam rá, imádom, ha csillognak a cuccaim, szóval ebből is olyat vásároltam x). Rajzoltam rá szivárványt, szívet, mindenfélét, mondom, egyéntől függ, hogy mit. Így legalább kialakíthatod a saját ízlésedre. Ezután a belsejét is kidekoráltam, kis zsebet ragasztottam bele, hogy legyen helye a kis cetlis sz.rságaimnak... xD. Többféle színű tollal írtam bele, kis mintákat vagy rajzokat rajzoltam a szövegek köré, éppen amihez kedvem volt. Néha ide is ragasztottam matricákat. Volt, hogy beragasztottam képeket, amik tetszettek, és köré írtam szöveget, volt, hogy odanyilaztam hozzá valami kis megjegyzést...


Szóval szerintem jobb magadnak csinálni, napról-napra, illetve lapról-lapra, ahogyan írsz bele.. engem sokkal vidámabbá tett, hogy olyanra dekorálom, amilyenre csak akarom. :D

2010. júl. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
ja és 15/L :D
2010. júl. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
na ez tényleg jó :DD
2010. júl. 5. 10:00
 6/6 anonim ***** válasza:
45%

El felejts rátenni egy diszkógömböt meg 2 sor karácsofaégőt!

Ezek nélkül se toll, se a ceruza nem fog a papírra!!

2012. jan. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!