Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Parkside PBH 800 A1 tartóssága?

Parkside PBH 800 A1 tartóssága?

Figyelt kérdés
Használja valaki a fent említett vésőgépet, mik a tapasztalatok? Nekem többnyire vésésre kellene. Mennyit bírhat egy ilyen gép?

2019. jún. 5. 16:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Hobbira tökéletes.Ipari munkára nem való,de aránylag sokáig bírja.
2019. jún. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Leginkább betont fúrni használom, arra kitűnő 10-12-es fúróig. A véső funkciót csak teszteltem rajta, de elég gyengének tűnik. Az inkább csak téglára való.
2019. jún. 6. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vésésre szerintem nem lesz jó, nekem az 1050-es van (hasonló forma). A téglát még bírta, de a betonnal már küzdöttem rendesen.
2019. jún. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
vésésre vésőgép kell, bármennyire meglepő. Az ipari fúrókalapácsokat is max 10 százalékban ajánlott vésésre használni. Ezek az ipari hulladékok azoknak jók akik évente 6-os fúrószárral fúrnak 3 lyukat.
2019. jún. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Kedves utolsó hozzászóló:


1. Nem ipari hulladék. Attól, mert olcsó még nagyon nem az.

2. Elmondanád, hogy egy háztartásban a felhasználó mégis mi a gránátnak vegyen több 10/100 ezertért ipari gépet?


Kimondottan csak vésésre ez a készülék nem igazán alkalmas ahhoz gyenge, de van ám ennek erősebb változata is. Egyébként az hogy vésés elég tág fogalom, Nem tudjuk mit, mennyit, mennyi ideig stb. Meglévő csmpét levésni a konyháról pl. tökéletesen alkalmas. Betonra már nem nagyon.


Fúrásra, ahogy fentebb írták alkalmas bármiben nagyjából 12mm-ig.

2019. jún. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nekem azért lenne most rá szükségem hogy horonymarás után kicsit kiegyengessen a falat. betont nem vésnék, meg fúrnék vele igazából.
2019. jún. 10. 14:28
 7/10 anonim ***** válasza:
Arra bőven elég.
2019. jún. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kedves 5. hozzászóló!



1./ De, ez bizony ipari hulladék, ahogy az összes hasonló termék. Egy normális gumi szigetelésű hálózati csatlakozókábel önmagában 2000 ft-ba kerül, akkor ebből lehet következtetni, hogy ez milyen anyagokból készült.


2./ A kérdésben nem szerepelt, hogy háztartásban használná, de mindegy, mert "főleg vésésre használnám" kifejezés került leírásra. Ja és azért vegyen/béreljen normálisat, hogy ne szívjon vele és ne növelje az elektronikai hulladék hegyeket.


3./ Nem ismerek olyan terminus technicust, hogy "mi a gránátnak".


4./ Nem javasoltam, hogy több 100.000 Ft-ért vegyen gépet, hallucinálsz!


5./ Itt az eredeti kérdés megválaszolása a cél, jó volna ezt szem előtt tartani.


6./ Ha saját véleményedet csak más vélemények leszólásával tudod nyomatékosítani, akkor érvrendszered nagyon gyenge lábakon áll.

2019. jún. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Mert ez az érvrendszer aztán atomstabil lábakon áll :DD


Na menj, inkább bújj el legközelebb jobban sikerül :) :D

2019. jún. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vannak villanyszerelő ismerőseim akik használják. Asztalosok, gázosoknál is láttam. Dícsérték. Ha bedöglik adnak másikat 3év gari. Nekem többnyire ipari Bosch, és Makita gépeim vannak, de szervizes mondta hogy már az sem az, ami volt..
2021. febr. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!