Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Melyiket érdemesebb megvenni?

Melyiket érdemesebb megvenni?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Ahol venném, ugyan olyan árban vannak, mert a black&decker akciós. Nem ipari felhasználásra kellene, hanem itthoni intenzívebb használatra. Köszönöm!



2019. júl. 17. 13:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Én a b&d-t venném.

Vettem pár sarokcsiszolót ebből a márkából 8000 ft-ért, és jóval jobb mint a noname márkák ugyanannyiért.

2019. júl. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A LUX az az OBInak a saját márkája.

Tavaly vettem egy LUX márkájú SDS gépet, nagy reményeket nem fűztem hozzá ugyanis úgy voltam vele hogy azt az egy munkát bírja ki utána úgyis kidobom.

Egy családi ház belső vakolatának a levésésre volt szánva, kb 400 négyzetméter, meglepően jól bírta pedig nem volt kímélve.

Azóta is megvan, ha valami gané munka van akkor azt szoktam használni a márkásak helyett.

Ettől függetlenül nem biztatlak hogy vegyél LUX márkájú gépet, ha egy árban van a B&D-el akkor inkább azt vedd, a két kínai szar közül talán az a jobb választás.

2019. júl. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!