Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Budapest legrosszabb környékei...

Budapest legrosszabb környékei, kerületei? Avagy hova ne költözzünk?

Figyelt kérdés

Hol van a legtöbb támadás, rablás, stb Budapesten?

A VIII. kerület tényleg olyan veszélyes?? És mivan a többi hellyel??


2010. júl. 11. 17:47
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
78%
mindegyik kerület veszélyes, és mindenhol vannak rossz emberek.
2010. júl. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%

Igen, szinte minden kerületnek vannak rossz részei, inkább írd meg, hova szeretnél pontosan és egyszerűbb lesz megválaszolni, hogy az milyen környék. Budán nincs annyi bűnözés mint Pesten, de jóval drágábbak is a lakások.

Vannak nagyon rossz részei (pl. cigány putrik)Újpesten, Kőbányán, a Havanna utcai lakótelepen, a IX. kerület egyes részein, VIII. kerület, viszont a rehabilitált részei kulturáltak már, Csepel, Soroksár... na ott is vannak érdekes arcok meg utcák, ahova este nem ajánlatos egyedül kimenni.

2010. júl. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

9kerulet dzsumbuj reszen lakom,nem vagyok cigany,de mentem mar alsonemuben haza,mert este elem alltak,hogy PAKOJJA MAR KI..nem ajanlom.de amugy egesz turheto..kb..


mas reszei szepek>D


inkabb konkretat kerdezz tenyleg.

2010. júl. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Konkrét Józsefváros,a Blaha Lujza tér környéke, Baross utca, akkor a VI. kerület Teréz körút,Szent István körút környéke,Nyugati tér,Bajcsy Zsilinszky út, IX Boráros tér, vagy úgy maga az egész kerület, és még a VII. kerület pl Thököly út, stb.. V.kerület Kálvin tér. Úgyhogy inkább az 5.6.7.8.9.13.kerület érdekel, és Budán az 1.2.11.

De Pesten tényleg olcsóbbak kicsit az albik, és jóval több hírdetést is látok.. Főleg a VIII.Kerületben hírdetnek sokat.

2010. júl. 11. 19:01
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
érdemes a szomszédokat is megnézned, egyik kolléganőm mondja, ahol ő lakik (Angyalföld) mindenki munkanélküli a házban és a nagyrésze cigány, már kétszer kirabolták, az autójából pedig a benzint rendszeresen leszívják. Kifigyelik mikor nincs otthon és már szabad a pálya.
2010. júl. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
97%

URISTEN.Sehova ne menj.En vagyok a 9keres.

A felsoroltakbol CSAK a Kalvinter esetleges ott a muzeum korut kornyeken...

2010. júl. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Ez az "URISTEN" kicsit megrémített :D Azért csak nem lehet mind ilyen rossz :S
2010. júl. 11. 22:41
 8/23 anonim ***** válasza:
63%

Huuu!! ez tényleg húzós!


a felsoroltak közül talán Kálvint mondanám én is, vagy a bajcsyt, de azok meg olyan zajosak, h megbolondulsz.

8ba is csak körúton belül szabad.

olyanokat mint baross utca, boráros jobb elfelejteni.

kivéve ha nem vagy 200kilós díjbirkózó. akkor költözhetsz a Mátyás térre is, semmi bajod nem lesz. egyéb esetben pedig nagyon ajánlom a 11. kert!!!


itt lakom én is, tök nyugi, viszonylag csendes, kevés a cigó, sok a szép zöld park.

kb 10 percre lakom a belvárostól, de ha kinézek az ablakon csak fákat látok :D

szóval ha nyugiban szeretnél élni, akkor megéri kicsit többet költeni az albira.


akkor sem laknék a pesti oldalon, ha ingyen élhetnék egy 100nm-es luxuslakásban...

2010. júl. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
100%
én zuglóban lakom (14. ker), egy nagyon csendes és nyugis környéken szerencsére :D egyetlen zaj napközben a kisgyerekek a háztömbök közti játszótereken. tömegközlekedés közel van, sztem jó helyen lakom :D
2010. júl. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Sajnos Zugló nekünk nem lenne jó, és a szélsőbb kerületek sem. Én a 3.kerületben fogok továbbtanulni, a barátom a XI.ben, ezért valahogy tömegközlekedés szempontjából félidőre(félútra) szeretnék találni egy garzont lehetőleg egy nem túl veszélyes környéken.
2010. júl. 12. 11:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!