Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan tudnák kijavítani ezt...

Hogyan tudnák kijavítani ezt a hibát a székemben?

Figyelt kérdés

Volt egy nyikorgó székem,fújtam rá egy kis wd40-et hogy abba hagyja,oké meg is szűnt. De én hülye gondoltam a gázteleszkópra is fújok hogy könnyebben járjon.

És itt jött a baj ráfújtam és mikor ráülök lejjebb megy egy kicsit és mikor felállok akkor meg vissza ugrott.És azóta nehezen jár,felfele könnyen megy de lefele csak akkor ha ugrálok rajta.

Hiába kentem be zsíroldóval meg féktisztítóval ugyan úgy alig akar lemenni meg ha ráülök akkor lejjebb megy 1 centit olyan mintha elment volna a gázteleszkópból a gáz egy része és nincs ellenállása és lezökken, meg szoruló fémhangot ad ki.


Szerintetek tönkre tettem vagy valamivel helyre lehet hozni.



2019. aug. 9. 10:56
 1/3 A kérdező kommentje:
Mikor teljesen felemelem és ráülök akkor jön az a szuruló "száraz" hang
2019. aug. 9. 11:00
 2/3 A kérdező kommentje:

Kösz a segítséget máskor annyi okos ember van itt de ha valódi probléma van akkor senki nem válaszol és ez nem az első eset...


Van MEGOLDÁS:

Akik hasonló cipőben járnának azoknak üzenem hogy féktisztítóval távolítsák el a wd40-et töröljék szárazra majd egy kis gépzsírral kenjék be a gázrugót és utána olyan lesz mint az új.

2019. aug. 9. 16:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyra becsüllek, barátom, mert feltettél egy számodra fontos kérdést, amire (igaz, nagyon rövid idő alatt) senki sem válaszolt (én akartam, de nem jött okos gondolatom), Te megtaláltad a megoldást és önzetlenül közzé tetted.

Nagyra becsüllek és gratulálok!

2019. aug. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!