Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hangyaírtásra van valami jó...

Hangyaírtásra van valami jó ötletetek?

Figyelt kérdés

Eddig is küzdöttem hangyákkal, de pár napja már elviselhetetlen a mennyiségük. Nagyobb-kisebb szárnyashangyák (a nagyok nagyon nagyok, én ilyet még nem láttam, a kicsi meg akkora mint a normál hangya)és van a sima fekete hangya is.

Most ott tartunk, hogy a szoba ajtó keretéből másznak ki, ha betapasztom a lukat, akkor kimásznak az ajtó másik felén....őrület. A szárnyasok repkednek, főleg este a lámpánál.

Ha tudtok légyszi segítsetek.

Sokmindent kipróbáltam már...csapdát is, port is, ecetet is, most a sütőpor van tesztelés alatt...


2010. júl. 13. 12:43
 1/10 anonim ***** válasza:

Pár napja itt olvastam a sütőport,valamint a BÓRAX port.Vettem a patikába-30g/kb egy evőkanálnyi/ nincs egész 150 ft.Ugyanannyi porcukrot kell hozzáadni.

2. napja tesztelés alatt. !

2010. júl. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A Bio kill nekünk most úgy tűnik bevált. Gazdaboltban lehet kapni.
2010. júl. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, ahogy előttem írják. A bórax-cukor keveréket beviszik a fészekbe is, és szépen kipurcannak. A sütőporra már nem reagálnak úgy, mint 1-2 éve.
2010. júl. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
fokhagyma?
2010. júl. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az ördögűzésre jó !(XD)
2010. júl. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Nlnk tavaly voltak a terasz ajtónál rengeteg szrnyashangya meg minden egyéb létező hangyaféle először sütőporralpróbálkoztuk de azcsak ideiglenes megoldás 1-2 órára. Nálunk a forró fradt olaj vált be . Beleöntöttük a lyukba ahol jöttek ki vagy ahol mászkáltak 2napon keresztül 3* 4*. Teljesen eltüntek és nem s jöttek vissza.
2010. júl. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Használj BIOKILL-t!! Nagyon jó szer, tuti nem jelentkeznek többet a rovarok. Ha nem tudod a fészkük helyét, akkor csupán az útvonalukra szórj. Azok beviszik a fészkükbe, és mindnek annyi, és nem jönnek oda többet. Ami még előnye, hogy színtelen szagtalan, emberre, és melegvérű állatra teljesen ártalmatlan. Tuti hatásos!!

[link]

2010. júl. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Javítom az előzőt: [link]
2010. júl. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

A Bio Kill-t írtam fel én is a férjemnek, hogy délután szerezze be. Azt olvastam a legjobbnak én is.

Remélem kapni is fog.

Most úgy néz ki, eddig a sütőportól csak döglötten potyogtak ki az ajtófélfa lukjából, bár estére beszórtam egy kis hangyaírtó porral is (Pietrin Extra). Eddig ez nagyon bevált, de kicsi+pici gyerekek mellett nem merek a szőnyeghez szórni belőle. Sose lehet tudni..:(

Köszi mégegyszer.

2010. júl. 14. 12:53
 10/10 anonim válasza:
nekem hatásos volt [link]
2012. júl. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!