Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Faliszőnyeg, falidísz mennyeze...

Faliszőnyeg, falidísz mennyezetre, hogyan?

Figyelt kérdés

Van egy faliszőnyegem, amit inkább falidísznek mondanék, mert vékony az anyga, olyasm,i mint egy lepedő.

Gallérián alszom, ott van az én kis zugom, oda szeretném valahogy a mennyezetre felvarázsolni, hogy a hátamon fekve gyönyörködhesek benne.


Milyen megoldást tudnátok javasolni a rögzítésére, hogy tartósan fent is maradjon és feszes legyen?


Az normális, segítő válaszokat mindenképp zöld kézzel jutalmazom!


Köszönöm!


2019. aug. 28. 18:57
 1/3 A kérdező kommentje:
Utólag átolvasva, sok a helyesírási hiba. Elnézést! Sietve gépeltem és nem ellenőriztem.
2019. aug. 28. 18:58
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Talán leginkább egy jobb minőségű, kétoldalú ragasztószalagot mondanék.

Hogy mennyire lesz feszes, az csak a te ügyességedtől függ.

2019. aug. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Kétoldalú ragasztó, de lehetőleg nem kínai gagyi, hanem pl. az OBI-ban kapható montázsszalag (tükörragasztó). Nálam tökéletesen bevált tükröktől a kisebb függönyök, akár asztallapok rögzítéséhez.
2019. aug. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!