Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kisebb hűtő? Észrevehető a...

Kisebb hűtő? Észrevehető a különbség?

Figyelt kérdés
Egy 260 literes hűtőm van, 60 literes alsó fagyasztóval. Most ez a 260 liter soknak tűnik, de valahogy a fiókok elrendezése nem a legjobb. Ma láttam egy 210 literes 70 literes fagyasztós hűtőt, akkora különbséget nem vettem észre, bár a polcok közötti hely keskenyebb volt, de a kisebb konzervek, üvegek abba is beférnek szerintem, ellenben az én 260 literesemben se férnek el nagyobb konzervek. Valóban literre kell alapozni? Szerintem inkább polcok variálhatóságra. Nehéz ügy.
2019. szept. 1. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Te, ugye tudod, hogy a konzerveket nem kell fagyasztóban tárolni?
2019. szept. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak a friss árut kell hűtőben tartani.
2019. szept. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem csak a térfogat számít, a kihasználhatóság legalább annyira fontos. Szóval ha jónak látod, akkor jó is lesz.
2019. szept. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hol írtam azt, hogy a fagyóba raknám a konzerveket? 🤔
2019. szept. 1. 22:30
 5/8 anonim ***** válasza:

Igazad van. A konzerveket rakd továbbra is a hűtőbe.

A felvágottakat meg a tetejére.

2019. szept. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

4: A nyitóban.

"bár a polcok közötti hely keskenyebb volt, de a kisebb konzervek, üvegek abba is beférnek szerintem, ellenben az én 260 literesemben se férnek el nagyobb konzervek"


?

2019. szept. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak annyi a bajod, hogy nagy? Számold ki, hogy mennyiért tudod eladni, mennyi az új, és az árkülönbözetet mennyi idő alatt spórolod meg az áramon. Arra fogsz jutni, hogy jó ez.
2019. szept. 2. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Konzerveket tartani hűtőben??!

Mindig azt hiszem, hogy már nincsen lejjebb...

2019. szept. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!