Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Gázszivárgásjelző jelez, mi a...

Gázszivárgásjelző jelez, mi a teendő?

Figyelt kérdés
van egy Honeywell natural-gas sensorom, le van rakva a konyhába. Ma reggel háromszor is bejelzett miután lementem a konyhába (semmit nem kapcsoltam be vagy ilyesmi), gázszag nincs semmi. Honnan tudjam, hogy ez valódi riasztás és valami gáz van. És ha feltételezzük, hogy van, akkor mit kell csinálni. Odáig tudom, hogy gáz szag esetén kimenni, szellőztetni, gázt elzárni. Nincs otthon senki, nekem el kellett jönnöm, gázt elzártam ugyan, de ahogy mondom nincs gáz szag. Egyéb teendő van? Gondolom ki kéne deríteni és tenni ellene ha van gond.
2019. szept. 23. 12:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerelőt kell hívni, aki beméri, addig maradjon lekapcsolva a gáz.
2019. szept. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem merül az elem, és így jelzi
2019. szept. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem elemes, vezetékes. mindenesetre este újra aktiváltam gázt megnyitottam, semmi
2019. szept. 24. 07:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!