Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen szakembert hívjak...

Milyen szakembert hívjak csirkedrót rögzítéséhez erkélyre, ahol beton a fal és műanyag a redőny kerete?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs hogyan tudnám feltenni, felszögelni a panel erkélyre, a macskám védelmében. Eddig csak öntapadós szúnyoghálóm volt, de ez nem védi meg a cicámat a kieséstől.

Kit kéne hívnom?



2019. szept. 26. 07:03
 1/6 A kérdező kommentje:
Jaa, meg akkor már a többi ablakra is kéne vmilyen komolyabb szúnyogháló, mondjuk fémszálas, amit szintén rögzíteni kéne.
2019. szept. 26. 07:05
 2/6 anonim ***** válasza:
21%
Bárkit, aki meg tudja különböztetni a kombinált fogót a pisztolyfúrótól. A macskádnak meg valami baja van?
2019. szept. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De nem ismerek ilyen embert. Vagyis nem tudom, de milyen szakember tudja ezt megcsinálni nekem?

A cicámat féltem, nehogy kiessen, ezért kell drótháló az erkélyre és erősebb, fémszálú szúnyogháló az ablakokra. Szeret nézelődni, volt, hogy kiült a külső párkányra, félek, hogy egyszer megcsúszik, még kicsi.

2019. szept. 26. 09:40
 4/6 anonim ***** válasza:

Mindenfelé hirdetik magukat szúnyoghálószerelő emberek, keresel a helyi ingyenújságban vagy a neten. Megkérdezed, hogy a csirkehálót felszerelné-e, szerintem igent fog mondani.

A lakásban tartott macskák meg szoktak bolondulni a bezártságtól, az ingerszegény környezettől. Egy ismerősöm szomszédjának macskája háromszor ugrott ki a 9. emeleti erkélyről. A harmadikat nem élte túl.

2019. szept. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én velük csináltattam kb. 6 éve:

[link]


Szerintem ne csirkehálót vegyél, hanem macskahálót:

[link]


Egyébként nem is a háló felrakása a lényeg, hanem a keret, ami tartja. Tehát, ha van, aki fel tudja fúrni a léceket az erkély plafonjára és oldalára, onnantól akár magad is fel tudod szögelni vagy dróttal kötözni (erkély típusától függ), feltéve, hogy nincs tériszonyod:)

Nálunk ilyen volt, felül szögelve, alul kötözve (a képeken nem látszik az egész erkély):

[link]

[link]

2019. szept. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2019. szept. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!