Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szennyvíztisztító utcájában...

Szennyvíztisztító utcájában lakunk és folyamat iszonyatos fos szag van, nem lehet kibírni, mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Kinyítottam szellőztetni kost is az ablakot, bejött az iszonxatos fos szag, ha kinyítom még jobban, most ebben lehetek reggelig. Vagy ha megébredelek kinyítom, mert mindjárt berókászok.


Most az utóbbi időben, de olyan irtózatos büdös, hogy arra szavak nincsenek, pedig kb. 300 méterre van. Költözni meg amúgy is akarok, meg írhatjátok, hogy városon is büdös van... Hát én sok városban megfordultam, 4 évig ott laktam, napi szinten ingázok, de sosem éreztem fosszagot beáradni az utcáról, meg állandó pöcestagban nem lehet élni, hiába edzett a gyomrod. Nem kapik levegőt, hánynom kell és balakot nem nyithatok..


2019. okt. 12. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
19%
Amikor megvettétek a házatokat akkor még nem volt ott a szennyvíztisztító?
2019. okt. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem hát, meg nem is vett, hanem örökölt.... 2004-ben csinálták ezt ide. De mostanában van ez az elviselhetetlen pöce és fosszag
2019. okt. 13. 08:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó részecskeszűrős légbeömlőket kellene kiépítened, meg persze kivezetőket a túlvégeken. Esetleg hőcserélőset, hogy a benti hőmérséklettel kiegyenlítődve jöjjön az új levegő.
2019. okt. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hacsak mostanában van a szag, tegyetek panaszt az önkormányzat jegyzőjénél. Csak van olyan technika, amivel lehet ezt a bűzt csökkenteni, csak a cég nem alkalmazza.
2019. okt. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Előbb utóbb hozzászokik az orrod es majd nem érzed, csak mindenki más rajtad...

Tudom miről beszélek, 10 évet éltem egy szenyvíztisztító szolgálati lakásában.

2019. okt. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!