Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Elköltöznétek az ország másik...

Elköltöznétek az ország másik felére ha lenne ott sajat lakasotok?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel ketten élünk budapesten albérletben, ők a szerb határ mellől költöztek ide, és kitalálta, hogy költözzünk oda mert ott van a régi házuk, és nem menne el a pénz nagy része az albérletre, ott meg csak rezsit kéne fizetni..Viszont nem tudom milyen lenne ott élni, szerintem munkalehetőség se nagyon van vagy ha igen annyi pénzért amiket hallok biztosan nem végezném..De őt sem akarom megbántani, viszont nem akarok rossz döntést hozni
2019. okt. 14. 13:35
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Ki van zárva. Senki kedvéért nem. Amúgy a többi barátod, ismerősöd, szeretted sem lakik ott senki gondolom? Zsákutca. Inkább kétszer annyi albérlet, mint egy ilyen lókukiba beleszaladni. Ő se véletlenül nem él ott.
2019. okt. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

Én elköltöznék, de nem a szerb határ mellé, az tuti.

A munkalehetőség nagyon fontos mindkettőtöknek, ha az van, akkor IDEIGLENES JELLEGGEL érdemes lenne megpróbálni.

Elhédereltek ott mondjuk 5 évet, ezalatt az albipénzt félreteszitek, ami a pesti árakat tekintve évi 1,5 millió is lehet, (öt év alatt 7,5 millió) és ez már elég egy más helyen a beugróra.

De hangsúlyozom, csak akkor, ha van munka és nem éhbérért!

De ezt nektek kell ott helyben felmérni.

2019. okt. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
56%

Hat eloszor is korbe neznek hogy milyen munka lehetoseg lenne es mennyiert.

Aztan kiszamolni hogy kb mire mennyit koltenetek (rezsi+kaja)


Menjetek el egy hetvegere, nezd meg milyen ott, tetszik e stb.


Persze nyilvan emlitsd meg a baratnodnek hogy elobb szeretnel "szetnezni" a kornyeken. Beszeljetek meg, anelkul nem megy.

2019. okt. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
Hallgasd meg a tanácsainkat, de mi nem mindent látunk, amit Te látsz vagy tudsz. Dönts a saját nézeted szerint.
2019. okt. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha tudsz távmunkában dolgozni (szabadúszó programozó pl.), és szereted a vidéki életet, akkor anyagilag igen jól jársz, máskülönben nem nagyon.
2019. okt. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 mindentudó99 ***** válasza:
Az ilyen kétkezi munkáért kapsz 130 at . Ha elég menj.
2019. okt. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%

Az elmúlt 8 évben minden héten Pécs és Budapest között ingáztam. Pécsen nem lett volna állásom. Budapesten volt. Igaz MSc mérnöki diplomával nem kerestem annyit, mint a Lidlben egy bolti eladó. De legalább volt munkám. Ingázni pedig azért ingáztam, mert el nem tudtam volna képzelni, hogy a szabadidőmet is Budapesten töltsem, pláne hogy állandóra odaköltözzek. Idén májustól kaptam munkát Pécsen, így visszaköltöztem. Pénzem is több, szabadidőm is megmarad mert nem utazok sok árán át.

Szóval a lényeg, ha van munka és el tudnom képzelni, hogy ott éljek, akkor költöznék. Nem a lakástól tenném függővé. Azt megoldja az ember. Ha eddig saját lakásban lakott, akkor eladja és vesz máshol másikat. Ha bérelt, az még egyszerűbb, bérel máshol.

2019. okt. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Konkrétan? Melyik település?
2019. okt. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem próbáljátok ki ha van ott munka. Nem kell ott élnetek egész életetekben.

Mi pont most költözünk az ország másik felére. Munka ott is van, inkább ijesztő hogy nem ismerünk ott senkit. De majd megoldjuk.

2019. okt. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!