Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Rettenetesen melléfogtam ház...

Rettenetesen melléfogtam ház vásárlásnál. hogyan tudok megszabadulni tőle, ilyenkor mi a menete?

Figyelt kérdés

Szóval 10 év lakáshitel, még vissza lenne 8.5év.

2millió önerő, 3millió hitel...

szerencsére nem őrült nagy összegek...

el akarom adni, meg akarok szabadulni ettől a trágyakupactól... az sem zavar, ha bitang sokkal kevesebbért mint vettem, csak a hitel ne ragadjon a myakamon... mik ilyenkor a lehetőségek?


2019. nov. 28. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi a probléma a házzal? Ha olyan, ami masnak szemet szut nehéz lesz eladni. Hirdesd meg, hogy lasd van e ra kereslet.
2019. nov. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12%
5 év szavatossággal tartozik az eladó. Ha olyan baja van, amiről nem tájékoztatott, akkor vissza kell vennie, vagy meg kell javíttatnia.
2019. nov. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Időpont ma 22:25

Honnan vetted ezt az ökörséget? Mutass már erről egy törvényt, mert ilyen nincs

2019. nov. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A hitelt átviheted az új házra. Vagy eladáskor kifizeted egyben a maradékot. A bank megmondja, mik a lehetőségek. Gyanús lesz, hogy 2-3 év után eladod, én ilyet nem vennék meg. Ha nem veszel másikat, SZJA-t is fizetned kell.
2019. nov. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Háznak "semmi" baja... leszámítva mindent :D

nagy szerelem volt a vályog ház...

ez száraz, a falak egyben vannak a tetőszerkezet kb jó, csakhát azbesztes pala...

Strukatúros mennyezet... felújítani annyi pénz lenne és annyi munka amihez semmi kedvem nincs, inkább vennék egy kisebb könnyűszerkezetest akár aztán fizetném 10helyett 20évig azt a hitelt...

csak ne vacogva ébredjek reggel...

25kg fa elmegy naponta... rémes...

2019. nov. 29. 09:49
 6/8 A kérdező kommentje:
+falu széli telek, közvetlen akácos mellett... 3000nm telek, de az akácos miatt olyan savas a talaj,semmi nem terem meg... csak a rohadt borostyán meg vadkomló... ezek fednek be mindent... szó szerint mindent... már fogalmam nincs mi tetszett ebben a helyben... mondjuk tény nyáron hangulatos... de már nem tudon élvezni... ocsmány minden és nem lehet rajta javítani semmit...
2019. nov. 29. 09:52
 7/8 anonim ***** válasza:
51%

3: [link]

Ctrl + F : szavatosság

2019. nov. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
34%
3: Különben az ügyvédünk minden adásvételinkbe külön ki szokta ezt hangsúlyozni, és éltünk is már vele.
2019. nov. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!