Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ti vennétek házat a temető...

Ti vennétek házat a temető közelében?

Figyelt kérdés
Az út másik oldalán lenne, kicsivel lejjebb a háztól.
2019. dec. 1. 09:31
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
94%
Nem tartok egy esetleges zombi támadástól, szóval nem érdekelne, hol a temető, ha a ház tetszik.
2019. dec. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
94%
Legalább az egyik oldalról csendes lesz a szomszéd. Szerintem nincs vele gond.
2019. dec. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim válasza:
94%

Siman.

Gyerekkoromban a kertünk végeben volt.Ezt eladtuk masik faluba költöztünk, ott meg majdnem szemben volt velünk, semmi gond nem volt,,nem a halottaktól kell felni, ők nem bántanak :)

2019. dec. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
94%
Inkább temető, mint kocsma!
2019. dec. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
52%
Én biztos nem.
2019. dec. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
94%
Simán
2019. dec. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
74%

Én simán, bár az a tapasztalatom, hogy falun gyakran a vasút mellett van a temető. Vasút mellett nem vennék, mert az rohadt zajos. A másik opció, hogy kórház mellett van, az viszont nem rossz, de azért emellett a fő szempont mégis a struktúra: közlekedés, bevásárlás, iskola, egészségügyi ellátás, kórház, háziorvos, ilyenek elérhetősége. Ha ezek 3 órára vannak tőlem, akkor nem biztos, hogy vennék, de nem a temető miatt.


Ha ezt a kérdést az ezotéria csoportban teszed fel, akkor lehet, hogy többen mondják azt, hogy nem.

2019. dec. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
90%
Persze.
2019. dec. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
84%
Engem nemzavarna. Az első válásom után amikor hajléktalan voltam télen sokszor kriptákba húzódtam be szóval nem ismeretlen a terep.
2019. dec. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
81%

Igaza van a 7-nek, a temetők általában nem a település szívében vannak, hanem külterületen, a külterület minden kényelmetlenségével és inkább ez lenne a probléma.

Amúgy a temető nem zavarna, nyáron rengeteg a virág, télen novemberben, decemberben a sok mécses, csend, nyugalom.

2019. dec. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!