Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Komód vásárlása Jysk-ből?

Komód vásárlása Jysk-ből?

Figyelt kérdés

Tegnap foglaltam le egy komódot a Jysk-ben.

Miután sokáig melóztam 6-ra értem oda (7-ig vannak nyitva), és megtagadták az áru kiadását, mert hogy náluk szabályzatban van hogy 1 órával zárás előtt már nem adnak ki semmit.

Erről Ti tudtok valamit?



2019. dec. 6. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Azért van a vásárlók könyve ,hogy beírjál.
2019. dec. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem ilyen nincs.

Nem lehet, hogy nem volt abban az áruházban és nem volt elég idejük rendelni egyet?

Amikor lefoglaltad, nézeted/kérdezted, hogy van-e nekik abban az áruházban?

2019. dec. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Volt nekik ott bizony, jött is az e-mail tegnap hogy "Holnap zárásig nyitvatartási időben átveheti rendelését a kasszáknál"


Nem szeretek balhézni, fogalmam se volt róla hogy igaz-e vagy sem.

Írtam a vevő szolgálatuknak, holnap megyek vissza, majd akkor pofázok ha hazudott :)

2019. dec. 6. 20:19
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Számitógépen pontosan látják hány db van.

A gond az lehetett,hogy lelépett az árú kiadó.

2019. dec. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Ha olyan kedvemben vagyok, biztosan elkezdek velük vitázni emiatt. Mi az, hogy 7-ig vannak nyitva, de 6-tól már nem lehet árut kiadni? Mutassák meg a szabályzatot, hol van ez feltüntetve? Ha találok máshol akkor otthagyom őket, ha nem, akkor kis elégedetlenkedés után visszamegyek másnap, de csak azért, mert máshol nem tudok hasonlót venni. Az viszont minimum, hogy bírálom a hülye szabályzatukat.
2019. dec. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem izgat, szerdán majd visszamondom a foglalást, vegyenek fel normális munkaerőt!
2019. dec. 8. 00:52
 7/7 anonim válasza:
Mint Jyskos dolgozo, megerősítem ez tényleg így működik zárás előtti utolsó órában nem lehet árut atvenni.
2019. dec. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!