Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Egy panellakásban lévő vécétar...

Egy panellakásban lévő vécétartály sok vizet fogyaszt wc lehúzáskor?

Figyelt kérdés
lakótársam iszonyú sokat jár vécére nem tudom miért pedig nincs felfázva meg semmi, de szerintem egy nap 10 - 15ször biztos hogy elmegy.... de lehet keveset mondtam. és minden alkalommal telibe lehúzza a vécét. most egy pár napig egész nap itthon van és én már rosszul vagyok hogy ezzel mennyi vizet elhasznál...
2019. dec. 17. 05:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos sokat iszik. De nyugodj meg, nem fog megnőni a számla.
2019. dec. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Érdekes, nekem annyi dolgom van mindig, hogy sosem érek rá számolgatni, ki és hányszor húzza le a budit. De te nem a vízszámlától fogsz csődbe menni, az biztos!
2019. dec. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

jaj ugyankerlek ne farassz:D nekem sem ennyi dolgom van , de ezek olyan dolgok hogyha nem figyeli az ember akkor is feltunik, mar csak azon is hogy a wc papir is ugy fogy mintha valaki enné.

De ez lenyegtelen, a kerdes nem errol szol :)

2019. dec. 17. 09:36
 4/6 anonim ***** válasza:

Pedig a papír a több.


Sokféle tartály van, de egy lehúzás mondjuk 10 liter. Akkor 10 liter*10 alkalom*30 nap*0,2 ft/liter=600 ft/hó

2019. dec. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Képzeld akkor hányszor megy el wc-re amikor te alszol, vagy nem is vagy otthon.

Egyszer meg fog ütni a guta, ha mindig másokat kukkolsz.

2019. dec. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Általában 6 és 10 l közt van a térfogat, de lehet kevesebb és több is.

A víz- és csatornadíjak közt is nagy a szórás, nálunk a kettő együtt valami 600 körül van. A tartályom 7 l-re van állítva, mert az mindenre elég. Tehát 10 lehúzással elmegy 42 Ft, 15-tel 63.

De nekem mondjuk Dömötör tartályom van, amiből csak addig folyik a víz, ameddig húzom. Pössentéskor 1-2 liter is szépen leviszi, nem kell kiengedni mind a 7-et.

2019. dec. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!