Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyit keres egy festő óránként?

Mennyit keres egy festő óránként?

Figyelt kérdés
2010. júl. 20. 20:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%
Hat szerintem annyit, amennyiert el tudja adni a kepeit - anyagkoltseg. De nem hiszem, hogy van olyan foglalkozas alkalmazottnak, hogy festo, fix oraberrel
2010. júl. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
elsőnek: Van aki falat fest és nem képet.
2010. júl. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy szobafestő napi 5000Ft alatt nem megy el dolgozni Budapesten.

Ha legálisan, tehát számlával akarod, akkor ugye ennek a duplája a bruttó ár.


És ez az alja. Ez nem fedezi szinte semmilyen költségét, csak az éhenhalástól menti meg.... :S

2010. júl. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Napi 5 ezer?? Nálam 4 napot dolgozott a festő, de ebből volt hogy csak délelőtt. 100 ezret fizettem... Ebben benne volt a tapétaleszedés, glettelés, csiszolás, festés.
2010. júl. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A testvérem festő,Ö menne dolgozni,de kikell találni egy órabért.Ezért lettem volna kiváncsi egy átlag órabérre,hogy legyen mihez viszonyítani.(más festő ismerős nincs akit megtudunk kérdezni,és országos szinten vagyok kiváncsi az árakra)
2010. júl. 20. 22:03
 6/12 anonim ***** válasza:

Általában nm árakat adnak meg, van külön, csak munkadíjas, amikor a kuncsaft veszi az anyagot (alapozó, festék, stb.) és van "anyagos" ár is, amikor ugye a festő hoz mindent, ami kell.

Nálunk tisztasági festésre (2x hengerelve) anyaggal 500,-, anyag nélkül 300,-Ft/nm-t mondtak, ugyanez komplett (előző rétegek leszedve, glettelve, csiszolva, alapozva, 2x festve csak munkadíjban 700,-, anyaggal együtt (lemosható, világos pasztellszínű hérával) 1100,- lett volna, ha sötétebb, élénkebb színt akartunk volna, drágább. Ebben a bútormozgatás, fóliázás, ragasztások benne lettek volna, de a végtakarítás nem. Másra (pl. tapétázás, mázolás, stb. ) nem tudok árat mondani, mert nálunk nem volt aktuális.

Remélem, segítettem.

2010. júl. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
23.56-ostól kérem szépen a festő elérhetőségét. Én ugyanis 800 Ft-os árakról hallottam Bp-en, /csak festés anyaggal/.
2010. júl. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Erdélyi fickó, Érden lakik albérletben, de szerintem Bp.-re is bemegy. Megnézem, megvan-e még a száma.
2010. júl. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nagyon köszönöm, hogy megnézed a festő elérhetőségét.
2010. júl. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az attól függ hogy milyen gyorsan dolgozik. Négyzetméter árak vannak és az szerint adnak árajánlatot.

pl: festés 2 rétegben javítással együtt 300ft/m2

Van egy építőipari normagyűjtemény( ha jól tudom ez a neve) amiben meg van adva hogy pl egy m2 lefestése mennyi idő és így ki tudod számítani hogy mennyiért csinálod a festést ha pl 1500ft-ot kérsz óránként.

Általában a festés 300ft/m2 de ha a tesód festő akkor tudnia kellene.

2010. júl. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!