Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kartondoboz szelektív hulladék?

Kartondoboz szelektív hulladék?

Figyelt kérdés
Azt írja a városi cég a papíros zsákon, hogy többrétegű papír nem kerülhet a zsákba. Tehát akkor a macskakajás, vagy csomagoló karton papír nem kerülhet bele? Ugyebár az többrétegű. Nálunk a tejes karton dobozt pl a műanyagos zsákba kell tenni.
2019. dec. 31. 02:19
 1/4 A kérdező kommentje:
Whiskas-os karton egyébként.
2019. dec. 31. 02:24
 2/4 anonim ***** válasza:
Tejes karton dobozt műanyagos zsákba??!! :/ Hát az abszolút nem oda való, mert akárhogy nézzük, a karton akkor is papír, nem műanyag! Hacsak nem nejlon (nylon), mert az akkor tényleg műanyag, és az nem karton! Nem értem a városi céget, miért csinál belőle ügyet, mi a különbség számára az egyrétegű és a többrétegű között, ami miatt ne lehetne papírként újrahasznosítani?! Ez csak az Ő helyi hülyeségük, de ha nem engedik, akkor kommunális, bár a szelektív akkor csak látszat, mert így kevesebb értelme van! :/
2019. dec. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én se értem. A célom ezzel, hogy kevesebb kommunális szemét gyűljön. Lévén, hogy kertes házban lakom, sok mindent komposztálok is. De sok minden nem egyértelmű, talán ez a cél is részükről. Mert gondolkodtam, hogy lemondom a szemétszállítást, s inkább szelektíven gyűjtők, amit lehet, ezzel is óvva a környezetet, s a pénztárcámat.
2019. dec. 31. 23:23
 4/4 A kérdező kommentje:
Legfeljebb úgy dobom be, hogy ne vegyék egyből észre. Mert nem viszik ám el, elég szemfülesek is.
2019. dec. 31. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!