Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Sopron vagy Kőszeg élhetőbb,...

Potika06 kérdése:

Sopron vagy Kőszeg élhetőbb, biztonsàgosabb?

Figyelt kérdés
Költözni fogunk de nem tudjuk eldömteni,hogy Sopron vagy Kőszeg lenne jobb otthon két kislànyunknak. Szeretnénk ha biztonsàgos lenne ,mehetnének egyedül iskolàba. Sopron és Kőszeg esetében is a belvàrosban gondolkodunk, bàr Àgfalva is nagyon tetszik. Valaki ismerős arra? Személyes tapasztalatok?
2020. jan. 27. 21:52
 1/7 anonim válasza:

szerintem egyikkel sincs semmi baj.

utazás és munka szempontjábol ennyire mindegy nektek ?

vagy ti nem jártok dolgozni ?

de ha vállalkozásod van akkor is vannak más

fontosabb dolgok ennél.

2020. jan. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Én Sopront mondanám de ha lehetőség lenne rá akkor inkább Ágfalva.
2020. jan. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az,hogy kinek mi a fontos mindenki maga dönti el. Nekem a gyerekeim biztonsàga a legfontosabb.
2020. jan. 28. 14:41
 4/7 anonim válasza:
88%
Most már mindenhol egyre rosszabb a sok betelepülő miatt. Mi lett Sopronból is, Istenem.... Pedig annyira hangulatos volt valamikor.
2020. febr. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%

Kőszeg szerintem biztonságosabb, az utóbbi években Sopronba települt vendégmunkások, és hajléktalanok miatt.


Nagyon sok csöves jön Sopronba. Jó buli nekik Sopron és büdös nekik a szállón lakni. Az utcán alszanak ennek minden járulékával együtt.

2020. márc. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ágfalva gáz szerintem. Nagyon mucsaj.
2020. ápr. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
6-is válaszoló vagyok. Koszeg szerintem hatvanyozottan biztonságosabb és kulturáltabb. Szerintem megfizethető is. Ágfalva miatt lelkifurdalásom van, túlzó volt amit az előbb írtam ... de akkor is. Nem lehet egy lapon említeni Sopronnal pláne Koszeggel. Sopronban viszont kiemelkedő a Hunyadi ovi és iskola és a Berzsenyu Líceum. Van egy klassz bolthálózat a Parola, szerintem ott a legjobb a kifli a világon és a Parolak közül is a legeslegjobb az Alsolover úton levő. Szuperek az eladók. Imadnad a Mukkot és a Károly kilátót. Szuper sportolási lehetőségek vannak és nem utolsósorban Ausztria közelsége. Ágfalva csakis akkor ha bejön a falusi élet. Mindenki mindenkit ismer, egy nemet nemzetiségű falu, bár kiemelkedő képességű és korrekt becsületes a polgármester asszony...jó a suli ovi is. De vannak érdekes emberek. Nehéz döntés na.
2020. ápr. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!