Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Akik klímával fűtötök! Valóban...

Akik klímával fűtötök! Valóban tapasztalható ez a jelenség?

Figyelt kérdés

Amiket olvastam a klímával való fűtésről, teljesen beleszerettem, de nővérem azt mondja, hogy nem minden arany ami fénylik, hogy a régi albérletében klíma volt fűtésnek, és hogy utálta, mert kb a derekától felfelé érezhetően melegebb volt, mint a padló környékén, és mindig felfázott...

Mastól is hallottam, hasonlót... de netes leírásokban meg mindig azt olvasni, hogy milyen tök jó a klímás fűtés.



2020. jan. 28. 07:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Sok múlik a légterelésen, a meleget mindig lefelé, a hideget pedig felfelé kell állítani. Az én klímám most szabadságon van, így nem 100%-os, fűteni sem tudok vele, szerelőt pedig nehéz keríteni, mindenki csak telepíteni szeret, abban van a pénz, javítani már nem. Az egyik, amiért szeretem, hogy gyorsan és mindenhol egyenletesen meleg van, sem felül, sem alul nem fázok. Jobb a hőérzetem, mint radiátorral fűtve.
2020. jan. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Előfordulhat, de nem a klíma hibája.

Két lehetőség van, meleg levegőt lefelé a föld felé kell fújatni. A klímák alapból is így vannak beállítva, de átlehet állítani. Vízszintesen fújt levegőnél nem keveredik a lenti hideg és a fenti meleg levegő.

Második lehetőség a régi földszinti lakás, szigeteletlen aljzattal. Mi is laktunk ilyenben, központi fűtés mellet is fáztunk deréktől lefelé akárhogy fűtöttünk.

2020. jan. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16%

"nem minden arany ami fénylik"


Így is van.

Ráadásul fűtésre igen drága, ha egy egész lakást v. házat kell kifűteni.

2020. jan. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Scop 5 értékkel sokkal olcsóbb mint bármi massal.
2020. jan. 29. 06:37
 5/8 A kérdező kommentje:
H tarifával természetesen
2020. jan. 29. 07:06
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
Azért, kérdező, számold a bekerülési költséget is.
2020. jan. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%

Ha nem fogadod el a válaszokat akkor minek kérdezed?

Fogalmad nincsen, de lenullázol olyannak a válaszát, akinél van klíma már vagy 15-20 éve.


Na de hajrá!

2020. jan. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ugye tudod, hogy en egyedül nem tudom lenullázni a válaszodat...
2020. febr. 2. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!