Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ti lehúzzátok a wc-t pisélés...

Ti lehúzzátok a wc-t pisélés után?

Figyelt kérdés
Egyre több helyen látom azt, hogy pisilés után nem engedik le, hanem úgy hagyják a wc-t. Miért nem engedik le maguk után vagy miért jó ez? Ismerősöknél találkozok ilyennel nem nyílvános wc-n szóval nem csak az van, hogy nem képes maga után lehúzni.
2020. febr. 9. 16:18
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Én is találkoztam már ilyennel sőt ki is okosítottak hogy ezzel mennyi vizet megspórolnak és védik a környezetet hogy nem pazarolnak. Szerintem nem az a 3-4 liter vízen fog múlni a föld sorsa, de legalább nyáron lehet szagolni a kellemes húgyszagot a budiban.
2020. febr. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Mindig le .
2020. febr. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Akkor is le lehetne önteni pl. öblítős flakonba odakészített 1 liter vizzel.
2020. febr. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Le, kevesebb vízzel, van direkt pisi gomb.
2020. febr. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%
Le, de kevesebb vizzel.
2020. febr. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 qkker1 ***** válasza:
52%

"Szerintem nem az a 3-4 liter vízen fog múlni a föld sorsa,"


Egy öblítés, ha nincs "pisigomb" 6-10 L víz, egy ember 5--szor pisil naponta, nem kevés víz!


DE

ezért kell a pisigomb, mert rohadt büdös tud lenni.

2020. febr. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
Mi még sz@rás után is lehúzzuk.
2020. febr. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát tényleg elég igénytelen dolog nem lehúzni. Utána bemegy a másik ember, és elokádja magát.

Én direkt olyan tartályt vettem (Dömötör), ami csak addig folyik, ameddig a madzagot húzom. Ha két deci vizet akarok engedni, akkor két decit engedek. Ha egész tartály szükséges, akkor egész tartállyal engedek.

2020. febr. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

6!..."Egy öblítés, ha nincs "pisigomb" 6-10 L víz, egy ember 5--szor pisil naponta, nem kevés víz!"


Számomra hihetetlen,hogy van még olyan tartály! A mieink kb. 25~30 éve mind olyanok voltak,-akár húzós,akár nyomógombos,-ami CSAK addig engedte a vizet,amíg húztuk,nyomtuk!

...és igen,lehet velük akár pár deci vizet is engedni!

2020. febr. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyat láttam németeknél, hogy kintről hozták be egy kannában az esővizet és a wc-t azzal öblögették, főleg azért mert a ház egy hegyen volt, 10€ - ba került 1 m3 ivóvizet felvinni.
2020. febr. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!