Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mire használjátok a már...

Mire használjátok a már felvehetetlen, felszedhetetelen, javithatatlan nylon harisnyanadrágot?

Figyelt kérdés
Nem szoktam javittatni, felszedetni, stb. Egyszerüen félreteszem kimosva. Abban biztos vagyok, hogy valamire még lehet használni. De mire?
2010. júl. 24. 14:49
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
pl. levendulát beletenni és beakasztani a szekrénybe. ha nagyon lyukas, akkor kettőt használsz el.
2010. júl. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
emlékszem régen anyuék pl: festéket szűrtek át rajta, ha jól rémlik, tehár szűrőnek is jó.
2010. júl. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Még mire?
2010. júl. 24. 15:25
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindenre fel lehet hasznalni oket

1. Haj melirozasra. Huzd a fejedre, es korgolotuvel huzd ki a hajat. Jobb mint a sapka, mivel vekonyabb, jobban latszik a haj vagasa, jobban latod hogy hol huzd ki hajtincseket.

2. Kisebb drab szappanokat is feltudsz hasznalni. Rakd a harasnya szaraba, akaszd fel a zuhanybe. Szappant harisnyan keresztul lehet hasznalni, nem ejted el.

3. Szaritott novenyeket rakj bele, akaszd fel a ka csapjara, hogy beleerjen a viz, igy egy jot asztathatod magad a gyogy szerekkel.

4. Festek leszuresere.

6. Lavendulat, potpourit rakj a labfej reszebe, rakd szekrenyedbe, illatos lesz a ruhad.

7. Kisebb plussz jatekok kitomesere.

8. Ha valami apro dolgot leejtettel, nem talalod, rakd a poszivo fejere, nem fogja beszivni, hanem a harisnya nadrag darabon marad. (fulbevallo, stbZ)

9. Feletti modszer jo ha uveg poharat elejtesz, ennek felporszivozasara.

10.Fokhagymat, piros paprikat akaszthatsz fel a labakba.

11.Jo furdoszoba takaritasara is. Erosebb mint egy rongy, de nem karcol.

2010. júl. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősömnek van kb. 20 tőke szőlője, ő a fürtökre szokta ráhúzni, így nem tudják megcsipkedni a madarak.
2010. júl. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
15.27-es, szuper!!! De ugye a paprikát nem a lábakba kell felakasztani?!
2010. júl. 24. 15:39
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
De, miert ne? Onnan nem esik ki, vagyis akazd a reszbe amibe akarod, lenyeg hogy ne essen ki. O, es meg nagyon jo htmosasra is. ZMeg fogod harisnya szarat, keresztbe a hatadon huzigalod. Bocsi, nem tudom magam neha jol kifejezni, 9 eves korom ota nem elek M.o.-n, de azert nem tul rossz szavak hasznalata (legtobbszor!)
2010. júl. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a gumiját szoktam használni, a harisnyazokniból hajgumi lesz, a harisnyanadrágból meg bármi, ahova kell a nagy gumi (pl. szoknyába belehúzva). A fejével tojást festek, ha nincs húsvét, akkor kidobom.
2010. júl. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
kamilla virágot teszek bele és a kád csapjánál fogva belelógatom a fürdővizbe.
2010. júl. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Lego csapdának: a poszívó fejére húzom, így nem szippantja be, hanem a harisnyán összegyűjti a legokat.


Illetve a kertben ezzel kötözöm a növényeket: nyúlik, tehát nem sérti fel a növény szárát, akkor se, ha a szár vastagodik, ugyanakkor jól tartja.

2010. júl. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!