Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan szoktátok leereszteni...

Hogyan szoktátok leereszteni a felfújható játékokat pl: strandlabda, gumimatrac?

Figyelt kérdés
simán csak kihúzátok a szelepjét, vagy segítségként ráültök, vagy kézzel összenyomjátok vagy máshogyan.

2020. febr. 28. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Olyan pumpám van, ami tud fújni és szívni is, csak a csövet kell a megfelelő helyre csatlakoztatni.
2020. febr. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát sajnos ilyen pumpa nem áll rendelkezésemre
2020. febr. 29. 10:04
 3/5 anonim válasza:
Ha kihúzod a dugót és egy csipeszt rá raksz akkor rövid idő alatt leenged. Vagy kihúzod a dugót és nyomod összefele. Mindkét esetben meggyorsíthatod a folyamatot azzal ha ráfekszel leeresztés közben. Vagy én még biztonsáhi szelepes matracnál szoktam olyat is csinálni hogy a matracból már a vizen magam alatt kihúzom a dugót és akkor ha nem nyomom össze a dugót akkor csak lassan ereszt (egy olyan matrac aminek nincs elöregedve a dugója ezzel a módszerrel ha rajta fekszek kb 5-6 perc alatt enged le félig. Egy elöregedett dugójú matrac kb 1-2 perc alatt.) és ha már eléggé elpuhult alattam a matrac akkor kimegyek a szárazra és az előzőekben leírt módszerek valamelyikével kieresztem a matracban maradt levegőt.
2020. máj. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Viszont vannak a menetes dugós gumimatracok azokból csak kicsavarod a dugót és ha ráfekszel kb fél perc alatt leeresztenek. Ennél a típusnál nem ajánlom hogy a vizen magad alatt húzd ki a matracból a dugót.
2020. máj. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem merném ki húzni a dugót a vízen magam alatt ahogy írja 4. Mindegyik strandcucc ilyen biztonsági szelepes, nehezen ereszt magától. Rá kell ülni inkább a parton ki húzni a dugót és ereszt alattad. Amíg a többiek pakoltak kettő starndlabdát, úszógumit, gyerekenek csónakot le tudtam ereszteni ezzel a módszerrel, kicsit vicces amúgy 😄
nov. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!