Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit tudtok csinálni otthon?...

Mit tudtok csinálni otthon? Több lent

Figyelt kérdés

Mit tudtok csinálni?

Már filmeket unom, olvastam is, társasoztunk is, rakodtam is.

Ötletek, hogy miket csinálhatnék még?



Kösziii😊



2020. márc. 30. 09:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Olaj és akvarel képeket festek.

Párom makett tankot rak össze.

2020. márc. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj nyelveket, keress hobbikat (festés, írás, növényápolás, stb), takarítsd ki a lakást, tegyél nagoyn alapos rendet a szekrényekben, selejtezd ki a fölösleges dolgokat.
2020. márc. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tanulok, csinálom a fegyencedzést, a többiekkel skypeolunk, vagy jatszunk valamit este. Napközben itthon segítek.
2020. márc. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj egy alapos nagytakarítást, és javíts meg mindent ami el van romolva otthon....!
2020. márc. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Tanulok, emellett házi munka, vannak állataim is, azokat is el kell látni és gondozni kell.


Én ezeket csinálnám még, ha nem kéne az érettségire készülnöm:


- puzzle (1-2000 darabos)

- rajzolnék/festenék

- írnám tovább a megkezdett történeteimet

- tuti lenne egy nagyon-nagy takarítás kb minden szobában, átrendezés, kiselejtezés

- kézműveskednék, rengeteg DIY van már fent a neten. Pl. nagyon dekoratív manóházakat lehet készíteni kb a semmiből, otthoni cuccokból, szinte csak időráfordítás kérdése az egész, még olyan nagyon ügyesnek sem kell lenni hozzá

- elkezdenék otthon edzeni - nem komolyan, csak egy kis jóga, nyújtás stb.

2020. márc. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
28%
Órákig tartó maszturbálás
2020. márc. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nagyrészt rajzolok és videójátékozom (Tomb Raider 2013 ingyen volt Steamen a karantén tiszteletére :D). Illetve a barátaimmal online skribbl.io-zunk meg hasonlók.
2020. márc. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%

Attól függ hány éves vagy.

Ha tanulsz, akkor a digitális oktatás elveszi az időd nagy részét.

Nagyon jó ötleteket kaptál az előzőktől, én még kiegészíteném, hogy lehet menni a levegőre - sőt szerintem kell is - csak kerülni kell az embereket.

Lehet biciklizni, sétálni, kocogni, futni, túrázni, te ismered a körülményeidet.

Ha kertes házban laksz, akkor szerencsés vagy, millió elfoglaltságot találsz ott.

2020. márc. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hát nagyjából ez mind ki is van pipázva nálam amiket írtatok, de köszönöm😊

Mindenkinek ment (többek között) a zöld lájk😊


#6-os neked extrában köszönöm, hogy megosztottad velünk, e gyönyörű tevékenységedet. Mi lenne az emberiséggel nélküled! Köszi még egyszer :)

2020. márc. 30. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!